Open Procurement Albania

Loti VIII “Blerje Fuoristradė 4x4 pėr SHĒBA-nė”

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues Shėrbimi pėr Ēėshtjet e Brendshme dhe Ankesat
Objekti i Tenderit Loti VIII “Blerje Fuoristradė 4x4 pėr SHĒBA-nė”
Nr. Reference REF-55977-03-15-2018
Vlera / Fondi Limit 7 500 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 16-03-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 10-04-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 10-04-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues ALBANIA MOTOR COMPANY
HYUNDAI AUTO ALBANIA
PORSCHE ALBANIA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ALBANIA MOTOR COMPANY
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 6 386 250,00
  Data e shpalljes sė fituesit 17-05-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 11 198 400,00
  Data e lidhjes sė kontratės 12-06-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 60 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar operatorėt ekonomikė tė mėposhtėm:

  1- “PORSCHE ALBANIA” SHPK :
  • Nuk ka paraqitur asnjė prej dokumenteve tė kėrkuara nė DT.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  NJKN BVLERJE dokumentacioni BURGJET.docx
  DOKUMENTAT_STANDARDE_TƋ_PROCEDURƋS_SƋ_HAPUR_MALLRA.doc
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBĖSHTETĖS
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data