Open Procurement Albania

Rezultate pėrmbledhėse

Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
4 616,323,700 4 616,323,700 655,815,942

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Statusi i Tenderit Vlera fituese
Ndėrtimi i Stacionit tė Pompimit, tubacionit kryesor dhe rrjetit shpėrndarės tė ujėsjellėsit tė Grabianit. 160,512,641 Njoftuar Fituesi 102,987,111
Urban Requalification Works in Puka Municipality (second phase).
Punime per Rikualifikimin Urban tė Bashkisė Pukė (faza e dyte).
Njoftuar Fituesi 88,928,369
Reconstruction of Ulza’s road, Mat.
Rindėrtimi i rrugės sė Ulzės, Mat.
Njoftuar Fituesi 215,624,812
Sistemim asfaltim i rrugės Lekdush – Bėnēė – Tepelenė, Lot 1. 455,811,059 Lidhur Kontrata 248,275,650
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data