Open Procurement Albania

Rezultate pėrmbledhėse

Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
13 9,068,109 13 9,068,109 7,019,655

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Statusi i Tenderit Vlera fituese
Mbikėqyrja punimesh pėr objekte tė financuara nga buxheti i shtetit pėr vitet 2018 – 2019 (Marrėveshje Kuadėr ).
Minikonkurs nr.9: “Mbikqyrja e punimeve te kryera ne objektin Rikonstruksion i rruges Agim Babunje, Bashkia Divjake”.
1,042,625 Rishpallje me Lidhje Kontrate
Municipality of Gjirokastra – Concept, Detail Designs and Supervision for Integrated Urban Upgrading. Njoftuar Fituesi 403,873.5 Euro
Mbikėqyrja punimesh pėr objekte tė financuara nga buxheti i shtetit pėr vitet 2018 – 2019 (Marrėveshje Kuadėr ).
Minikonkurs nr.2: “Mbikqyrja e punimeve tė kryeranė objektin Ndėrtimi i stacionit tė pompimit, depos 50 m3 dhe rrjetit elektrik TU dhe TM pėr furnizimin e depos 2000 m3 tė lugut tė Dardhės, Sarandė” .
450,608 Rishpallje me Lidhje Kontrate
Mbikqyrje punimesh pėr “Rehabilitimi i rrugės Transballkanike Fazat 1 dhe 2” dhe “Ndertimi i rruges Dhimiter Konomi Vlore”. 2,765,030 Lidhur Kontrata 2,478,204
Mbikqyrje punimesh pėr ndėrtimin e shetitores sė Himarės. 1,105,958 Rishpallje me Lidhje Kontrate 982,000
“ Mbikėqyrja punimesh pėr rikonstruksionin e rrugės Gryke Manati – Kolsh dhe ndertim i rruges se varrezave” (Marrėveshje Kuadėr ) Lidhur Kontrata 330,785
Mbikqyrje punimesh pėr sistemimin anesor te Perroit te Madh, Qender Voskop” (Marrėveshje Kuadėr ). 305,290 Lidhur Kontrata 269,727
Loti 1 : “ Mbikėqyrja punimesh pėr rikonstruksionin e rrugės Gryke Manati – Kolsh dhe ndertim i rruges se varrezave”. 385,629 Njoftuar Fituesi 330,785
Loti 3 :Mbikqyrje punimesh pėr sistemimin anesor te Perroit te Madh, Qender Voskop” . 305,290 Njoftuar Fituesi 269,727
Loti 2: “Mbikqyrje punimesh pėr rikonstruksionin e rrugės Librazhd – Orenjė loti 1”. 245,340 Rishpallje me Lidhje Kontrate 213,215
Loti 3: “Mbikqyrje punimesh pėr sistemimin dhe asfaltimin e rrugės Sanxhak - Superstrade”. 551,391 Rishpallje me Lidhje Kontrate 484,021
Loti 2: Mbikėqyrja punimesh pėr rikonstruksionin e rrugės Kthesa e Bishanit – Boēovė –Varrezat e fshatit Bashkim. 396,552 Lidhur Kontrata 346,788
Mbikėqyrja e punimeve pėr objektet: ”Rikonstruksioni i rrugės Adė (karburanti)-Frakull e Vogėl, komuna Frakull, “Rikonstruksioni i rrugės Levan-Shtyllas, komuna Levan” dhe "Sistemim-Asfaltim i rrugės Toshkėz-Zhalizhan-Mazhaj,komuna Allkaj”. 1,514,396 Lidhur Kontrata 1,314,000
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data