Open Procurement Albania

Rezultate pėrmbledhėse

Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
246 53,697,224,729 209 50,343,761,747 42,119,932,052

Lista e tenderave

Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Statusi i Tenderit Vlera fituese
Rikonstruksion i rrugės Librazhd – Orenjė, Lot 1. 25,087,646 Lidhur Kontrata 22,739,500
Rehabilitim dhe sistemim i sheshit nė qendėr tė fshatit Asim Zeneli, Qendėr e Komunės Antigone. 23,679,382 Lidhur Kontrata 15,465,357
Rikonstriksioni i rrugės Kamēisht – Ngurrėz e Vogėl. 34,583,332 Lidhur Kontrata 22,918,542
Rikonstruksioni i rrugės Grykė Manati - Kolsh & Ndėrtim i rrugės se varrezave. 56,700,507 Lidhur Kontrata 30,236,150
Shėrbimi i kolaudimit tė punimeve ndėrtimore pėr objektet e Fondit Shqiptar tė Zhvillimit – Marrėveshje Kuadėr. 6,000,000 Lidhur Kontrata
Rikonstruksioni i shkollės 9-vjeēare Toshkėz, komuna Allkaj. 32,081,296 Lidhur Kontrata 21,364,496
Rikonstruksion i shkollės 9 – vjeēare fshati Sheq Musalalaj, Komuna Frakull. 27,119,749 Lidhur Kontrata 16,010,614
Sistemim – asfaltim i rrugės Sanxhak – superstradė, Bashkia Laē . 83,151,052 Lidhur Kontrata 78,231,235
Rikonstruksioni i Shkollės 9 vjeēare Dėrsnik, Komuna Voskop. 10,144,000 Lidhur Kontrata 6,817,073
Rikonstruksion fasadash, ēatish, riveshje tė mureve nė qendėr tė Tamarės. 49,572,000 Lidhur Kontrata 46,886,617
Rikonstruksion i rrugės kthesa e Bishanit – Boēovė – varrezat e fshatit Bashkim, Komuna Levan. 73,222,470 Lidhur Kontrata 48,847,600
Rikonstruksion i sheshit qendror tė fshatit Pustec. 29,097,058 Lidhur Kontrata 20,594,116
Rehabilitimi i gjelbėrimit anėsor dhe vendqėndrimeve tė pėrkohshme, segmenti rrugor Lushnje-Berat, Lot 3. 32,660,099 Lidhur Kontrata 31,884,005
Rehabilitimi i gjelbėrimit anėsor dhe vendqėndrimeve tė pėrkohėshme, segmenti rrugor Lushnje-Berat, Lot 1. 24,740,500 Lidhur Kontrata 22,959,826
Shėrbimi i kolaudimit tė punimeve ndėrtimore pėr objektet e Fondit Shqiptar tė Zhvillimit – Marrėveshje Kuadėr. 6,000,000 Njoftuar Fituesi
Sistemimi anėsor i Pėrroit tė Madh, Qendėr Voskop. 37,812,000 Lidhur Kontrata 25,280,399
Pėrgatitja e vizionit rajonal strategjik dhe projektit urban tė detajuar pėr rajonin e Rivierės tė bregdetit tė Shqipėrisė, Lot 2, faza II. 11,901,700 Lidhur Kontrata
Rikualifikim urban i qendrės sė qytetit, fasadat, ndriēimi, lulishtja. Qyteti Kukės. 179,950,035 Lidhur Kontrata 129,558,317
Pėrgatitja e vizionit rajonal strategjik dhe projektit urban tė detajuar pėr rajonin e Rivierės tė bregdetit tė Shqipėrisė, Lot 1, faza II. 11,936,550 Lidhur Kontrata
Ndėrtimi i Rrugėve nė qendėr tė Fshatit Jorgucat. 47,831,289 Lidhur Kontrata 32,299,740
Sistemim asfaltim i rrugės sė fshatit Mal – Bardhė deri te kisha e Shėn Mėhillit. 32,873,027 Lidhur Kontrata 19,697,033
Ndėrtim i shėtitores, KUZ, tek liqeni i Farkės, Komuna Farkė. 75,000,070 Lidhur Kontrata 58,450,841
Mbikėqyrja e punimeve pėr objektet: Rikonstruksion i rrugės hyrėse fshati Dardhė dhe Rikonstruksion i shkollės 9 vjeēare Dėrsnik. 641,286 Lidhur Kontrata 541,000
Mbikėqyrja e punimeve pėr objektet: Ndėrtimi i urės nė fshatin Skuraj, Milot dhe Ndertimi i urės sė Lushės mbi lumin Drin, komuna Arras . 1,178,562 Lidhur Kontrata 1,000,000
Rikonstruksioni i rrugės Levan – Shtyllas. 104,907,755 Lidhur Kontrata 70,261,240
Mbikėqyrja e punimeve pėr objektet: Rehabilitimi i gjelbėrimit anėsor dhe rrethrrotullimeve nė segmentin Lushnje-Berat, loti 3. 915,355 Rishpallur Prokurimi
Mbikėqyrja e punimeve pėr objektet: Rehabilitimi i gjelbėrimit anėsor dhe rrethrrotullimeve nė segmentin Lushnje-Berat, loti 1. 727,962 Rishpallur Prokurimi
Mbikėqyrja e punimeve pėr objektet: Rikonstruksioni i shkollės 9-vjeēare fshati Sheq Musalalaj, Komuna Frakull dhe Rikonstruksioni i shkollės 9-vjeēare fshati Toshkėz, Komuna Allkaj . 1,412,586 Lidhur Kontrata 1,140,746
Mbikėqyrja e punimeve pėr objektet: Ndėrtimi i shėtitores. Kuz, tek Liqeni i Farkės, Tiranė , Rehabilitimi i kryqėzimit tė Shkozės, Tiranė: dhe Sistemim Asfaltim i rrugės nga Bashkia e Vlorės deri tek Spitali, Vlorė . 1,310,165 Lidhur Kontrata 1,019,000
Rikonstruksioni i rrugės Ade – Frakull e vogėl. 68,035,938 Lidhur Kontrata 37,033,164

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data