Open Procurement Albania

Rehabilitimi i gjelbërimit anësor dhe hyrje-dalje në qëndrat e banuara në segmentin Levan – Kakavijë.

Qarkun Fier - Korçë
Kredia Nr
Burimi i Kredise/Financuar nga
Vlera e Kredise sipas Monedhes
Titulli i Projektit
Pershkrim i Projektit
Objekti i Tenderit Rehabilitimi i gjelbërimit anësor dhe hyrje-dalje në qendrat e banuara në segmentin Levan – Kakavijë.
Burimi i Financimit - Buxheti i Shtetit.
Nr. Reference
Kodi CPV
Vlera / Fondi Limit 130,244,558
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e Fillimit te Afatit per Dorezim Oferte
Data e Mbylljes se Afatit per Dorezim Oferte 20-10-2015
Sektori Infrastrukturë Mjedisore Gjelbërim
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues Fusha SHPK & Green Farm SHPK
Kajmaku SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • FUSHA SHPK
 • GREEN FARM Shpk
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 128,065,926
  Data e shpalljes se fituesit 10-11-2015
  Data e lidhjes se kontrates 07-12-2015
  Vlera e Kontrates me TVSH 153,679,111
  Kohezgjatja e Kontrates 5 muaj
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa .
  Janë skualifikuar ofertuesit e mëposhtëm:
  1. Shoqërinë Kajmaku SHPK
  Nuk ka paraqitur ofertë.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per FUSHA SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per FUSHA SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per FUSHA SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per FUSHA SHPK viti 2019-2020

  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GREEN FARM Shpk viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GREEN FARM Shpk viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GREEN FARM Shpk viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GREEN FARM Shpk viti 2019-2020

  Publikimi ne Buletin
  Njoftim per Shpallje Tenderi Nr.38 - Dt.28-09-2015
  Njoftim per Shpallje Fituesi Nr.45 - Dt.16-11-2015
  Njoftim per Lidhje Kontrate Nr.49 - Dt.14-12-2015
  Vendim i Komitetit për Zhvillimin e Rajoneve nr. 9, datë 10.3.2016

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data