Open Procurement Albania

Rehabilitimi i gjelbėrimit anėsor dhe hyrje-dalje nė qėndrat e banuara nė segmentin Levan – Kakavijė.

Qarkun Fier - Korēė
Kredia Nr
Burimi i Kredisė/Financuar nga:
Vlera e Kredisė sipas Monedhės
Titulli i Projektit
Pėrshkrim i Projektit
Objekti i Tenderit Rehabilitimi i gjelbėrimit anėsor dhe hyrje-dalje nė qendrat e banuara nė segmentin Levan – Kakavijė.
Nr. Reference
Kodi CPV
Vlera / Fondi Limit 130,244,558
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e Fillimit tė Afatit pėr Dorėzim Oferte
Data e Mbylljes sė Afatit pėr Dorėzim Oferte 20-10-2015
Sektori Infrastrukturė Mjedisore Gjelbėrim
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues Fusha SHPK & Green Farm SHPK
Kajmaku SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • FUSHA SHPK
 • GREEN FARM Shpk
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 128,065,926
  Data e shpalljes sė fituesit 10-11-2015
  Data e lidhjes sė kontratės 07-12-2015
  Vlera e Kontratės me TVSH 153,679,111
  Kohėzgjatja e Kontratės 5 muaj
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa .
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1. Shoqėrinė Kajmaku SHPK
  Nuk ka paraqitur ofertė.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr FUSHA SHPK
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr GREEN FARM Shpk
  Publikimi nė Buletin
  Njoftim pėr Shpallje Tenderi Nr.38 - Dt.28-09-2015
  Njoftim pėr Shpallje Fituesi Nr.45 - Dt.16-11-2015
  Njoftim pėr Lidhje Kontrate Nr.49 - Dt.14-12-2015

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data