Open Procurement Albania

Shėrbimi i mbikqyrjes sė punimeve nė objektin «Shėrbime projektimi pėr Qendrėn sportive argėtuese pėr fėmijė - Berat.

Qarkun Berat
Kredia Nr
Burimi i Kredisė/Financuar nga:
Vlera e Kredisė sipas Monedhės
Titulli i Projektit
Pėrshkrim i Projektit
Objekti i Tenderit Shėrbimi i mbikėqyrjes sė punimeve nė objektin «Shėrbime projektimi pėr Qendrėn sportive argėtuese pėr fėmijė - Berat
Nr. Reference
Kodi CPV
Vlera / Fondi Limit 13,520,028
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Shėrbim konsulence
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e Fillimit tė Afatit pėr Dorėzim Oferte
Data e Mbylljes sė Afatit pėr Dorėzim Oferte
Sektori Konsulenca
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues TEC Consult
ERALD-G SHPK & HP Studio SHPK& HMK Consulting SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ERALD-G SHPK
 • 85%
 • HP Studio SHPK
 • 9%
 • HMK Consulting SHPK
 • 6%
  Oferta fituese Lekė pa TVSH 12,438,425
  Data e shpalljes sė fituesit 08-04-2016
  Data e lidhjes sė kontratės 19-07-2016
  Vlera e Kontratės me TVSH 14,926,110
  Kohėzgjatja e Kontratės
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr ERALD-G SHPK
  Publikimi nė Buletin
  Njoftim pėr Shpallje Tenderi
  Njoftim pėr Shpallje Fituesi Nr.28 - Dt.18-07-2016
  Njoftim pėr Lidhje Kontrate Nr.29 - Dt.25-07-2016

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data