Open Procurement Albania

Rikonstruksioni i Rrugės sė Beratit (Plasmas – Karbunarė) Bashkia Lushnje.

Qarkun Fier
Kredia Nr
Burimi i Kredisė/Financuar nga:
Vlera e Kredisė sipas Monedhės
Titulli i Projektit
Pėrshkrim i Projektit
Objekti i Tenderit Rikonstruksioni i Rrugės sė Beratit (Plasmas – Karbunarė) Bashkia Lushnje.
Nr. Reference REF-84489-09-03-2018
Kodi CPV
45000000-7 Construction work.
Vlera / Fondi Limit 122,273,551
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 04-09-2018
Data e Fillimit tė Afatit pėr Dorėzim Oferte 04-09-2018
Data e Mbylljes sė Afatit pėr Dorėzim Oferte 10-10-2018
Sektori Infrastrukturė Urbane
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
Oferta fituese Lekė pa TVSH
Data e shpalljes sė fituesit
Data e lidhjes sė kontratės
Vlera e Kontratės me TVSH
Kohėzgjatja e Kontratės 6 muaj
Ankesa
Arsyeja e Anulimit
Shėnime Pėr ketė procedurė prokurimi ėshtė shtyrė njė herė afati pėr dorėzimin e dokumentave, referim sipas shtojcės 1.
Afati fillestar ka qėnė nė datėn 05-10-2018 .
Jane ndryshuar dhe kerkesat per kualifikim te kesaj procedure.
Transaksione Thesari
Publikimi nė Buletin
Njoftim pėr Shpallje Tenderi
Specifikime Teknike
Dokumente Standarde Tenderi (DST) Draft Kontrata
Raport Teknik
Preventiv
Njoftim pėr Shpallje Fituesi
Njoftim pėr Lidhje Kontrate
Shtojca Nr 1

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data