Open Procurement Albania

Ndertimi i pedonales dhe korsise se bicikletave te Liqenit Belshit, Faza e III.

Qarkun Elbasan
Kredia Nr
Burimi i Kredisė/Financuar nga:
Vlera e Kredisė sipas Monedhės
Titulli i Projektit
Pėrshkrim i Projektit
Objekti i Tenderit Ndertimi i pedonales dhe korsise se bicikletave te Liqenit Belshit, Faza e III.
Fondi limit: 155.703.178 (njėqind e pesėdhjetė e pesė milion e shtatėqind e tre mijė e njėqind e shtatėdhjetė e tetė) lekė pa tvsh. Fondi i akorduar pėr vitin 2018 ėshtė 31.140.700 lekė pa tvsh. Pjesa e mbetur ėshtė parashikuar pėr vitin 2019.
Nr. Reference REF-94803-11-20-2018
Kodi CPV
45000000-7 Construction work.
Vlera / Fondi Limit 155,703,178
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 21-11-2018
Data e Fillimit tė Afatit pėr Dorėzim Oferte 21-11-2018
Data e Mbylljes sė Afatit pėr Dorėzim Oferte 21-12-2018
Sektori Infrastrukturė Urbane
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
Oferta fituese Lekė pa TVSH
Data e shpalljes sė fituesit
Data e lidhjes sė kontratės
Vlera e Kontratės me TVSH
Kohėzgjatja e Kontratės 10 muaj
Ankesa
Arsyeja e Anulimit
Shėnime
Transaksione Thesari
Publikimi nė Buletin
Njoftim pėr Shpallje Tenderi Nr.47 - Dt.26-11-2018
Specifikime Teknike
Dokumente Standarde Tenderi (DST) Draft Kontrata
Raport Teknik
Preventiv
Njoftim pėr Shpallje Fituesi
Njoftim pėr Lidhje Kontrate

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data