Open Procurement Albania

Ndertim i ures se Zeze dhe mbrojtje nga permbytjet te qytetit Fushe Kruje.

Qarkun Durrės
Kredia Nr
Burimi i Kredisė/Financuar nga:
Vlera e Kredisė sipas Monedhės
Titulli i Projektit
Pėrshkrim i Projektit
Objekti i Tenderit Ndertim i ures se Zeze dhe mbrojtje nga permbytjet te qytetit Fushe Kruje.

Fondi limit: 384.683.580 (treqind e tetėdhjetė e katėr milion e gjashtėqind e tetėdhjetė e tre mijė e pesėqind e tetėdhjetė) lekė pa tvsh.
Fondi i akorduar pėr vitin 2018 ėshtė 76.837.887 lekė pa tvsh.
Pjesa e mbetur ėshtė parashikuar pėr vitin 2019.
Nr. Reference REF-96102-11-27-2018
Kodi CPV
45000000-7 Construction work.
Vlera / Fondi Limit 384,683,580
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 05-12-2018
Data e Fillimit tė Afatit pėr Dorėzim Oferte 05-12-2018
Data e Mbylljes sė Afatit pėr Dorėzim Oferte 04-01-2019
Sektori Infrastrukturė Urbane
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
Oferta fituese Lekė pa TVSH
Data e shpalljes sė fituesit
Data e lidhjes sė kontratės
Vlera e Kontratės me TVSH
Kohėzgjatja e Kontratės 14 muaj
Ankesa
Arsyeja e Anulimit
Shėnime
Transaksione Thesari
Publikimi nė Buletin
Njoftim pėr Shpallje Tenderi
Specifikime Teknike
Dokumente Standarde Tenderi (DST) Draft Kontrata
Raport Teknik
Preventiv
Njoftim pėr Shpallje Fituesi
Njoftim pėr Lidhje Kontrate

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data