Open Procurement Albania

Pėrmirėsimi aksesit nė sitet turistike dhe lehtėsimi i trafikut nė zonat urbane nė rajonet veriore

Qarkun Shkoder-Kukes-Lezhe
Kredia Nr
Burimi i Kredisė/Financuar nga:
Vlera e Kredisė sipas Monedhės
Titulli i Projektit
Pėrshkrim i Projektit
Objekti i Tenderit Pėrmirėsimi aksesit nė sitet turistike dhe lehtėsimi i trafikut nė zonat urbane nė rajonet veriore .

Objekti i kontrates perfshin keto projekte;

“Rikonstruksion rruga Ura e Mesit Drisht-Kala e Drishtit,
“Ndertimi i unazes se qytetit faza 2 seg A-G Vau i Dejes”,
“Unaza e qytetit Bajram Curri, Faza e Dyte”,
“Sistemim asfaltim i rruges Sanxhak - Superstrade, Faza e Dyte”,
“Rikonstruksioni i rruges Rruge Nacionale (Ceren) – Radomire”.
Nr. Reference REF-33612-08-15-2019
Kodi CPV
45210000-2 - Punime ndėrtimi,
Vlera / Fondi Limit 471,487,538
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 16-08-2019
Data e Fillimit tė Afatit pėr Dorėzim Oferte 16-08-2019
Data e Mbylljes sė Afatit pėr Dorėzim Oferte 16-09-2019
Sektori Turizėm
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
Oferta fituese Lekė pa TVSH
Data e shpalljes sė fituesit
Data e lidhjes sė kontratės
Vlera e Kontratės me TVSH
Kohėzgjatja e Kontratės 12 muaj
Ankesa
Arsyeja e Anulimit
Shėnime
Transaksione Thesari
Publikimi nė Buletin
Njoftim pėr Shpallje Tenderi Nr.33 - Dt.19-08-2019
Specifikime Teknike
Raport Teknik
Preventiv
Njoftim pėr Shpallje Fituesi
Njoftim pėr Lidhje Kontrate
Relacion Teknik - Specifikime Teknike - SISTEMIM – ASFALTIM RRUGA SANXHAK –SUPERSTRADE

RAPORTI TEKNIK- UNAZA E QYTETIT BAJRAM CURRI” FAZA E DYTE SEGMENTI LAGJE PARTIZANI DHE LAGJE DARDANIA

SPECIFIKIME TEKNIKE - "NDĖRTIMI I UNAZĖS SĖ QYTETIT FAZA II-te", SEGMENTI A-G

PREVENTIV 2

RELACION TEKNIKE

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data