Open Procurement Albania

Pėrmirėsimi i sigurisė rrugore dhe ndriēimit

Qarkun 12 Qarqet
Kredia Nr
Burimi i Kredisė/Financuar nga:
Vlera e Kredisė sipas Monedhės
Titulli i Projektit
Pėrshkrim i Projektit
Objekti i Tenderit Pėrmirėsimi i sigurisė rrugore dhe ndriēimit
Nr. Reference REF-33684-08-16-2019
Kodi CPV
45210000-2 - Punime ndėrtimi,
Vlera / Fondi Limit 375,000,000
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike (Marrėveshje Kuadėr )
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 19-08-2019
Data e Fillimit tė Afatit pėr Dorėzim Oferte 19-08-2019
Data e Mbylljes sė Afatit pėr Dorėzim Oferte 19-09-2019
Sektori Infrastrukturė Urbane
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
Oferta fituese Lekė pa TVSH
Data e shpalljes sė fituesit
Data e lidhjes sė kontratės
Vlera e Kontratės me TVSH
Kohėzgjatja e Kontratės 20 muaj
Ankesa
Arsyeja e Anulimit Pėr shkaqe qė dalin jashtė kontrollit tė autoritetit kontraktor dhe tė paparashikueshme nė kohėn e fillimit tė procedurės sė prokurimit, duke respektuar parimet e barazisė dhe tė transparencės,sipas pėrcaktimit nė rregullat e prokurimit publik.
Shėnime
Transaksione Thesari
Publikimi nė Buletin
Njoftim pėr Shpallje Tenderi Nr.34 - Dt.26-08-2019
Specifikime Teknike
Raport Teknik
Preventiv
Njoftim pėr Shpallje Fituesi
Njoftim pėr Lidhje Kontrate
Anulimi i Tenderit Nr.35 - Dt.02-09-2019

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data