Open Procurement Albania

Projektim “Qendra e ekselencės pėr zhvillim rajonal dhe vendor Nr. 2, - “Qendra Multifunksionale e Shėrbimeve pėr Sipėrmarrjet e Reja”: FAZA 2.

Qarkun Tirane
Kredia Nr
Burimi i Kredisė/Financuar nga:
Vlera e Kredisė sipas Monedhės
Titulli i Projektit
Pėrshkrim i Projektit
Objekti i Tenderit Projektim “Qendra e ekselencės pėr zhvillim rajonal dhe vendor Nr. 2, - “Qendra Multifunksionale e Shėrbimeve pėr Sipėrmarrjet e Reja”: FAZA 2.
Nr. Reference REF-45615-12-04-2019
Kodi CPV
Vlera / Fondi Limit 1,624,443
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Shėrbim konsulence
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 05-12-2019
Data e Fillimit tė Afatit pėr Dorėzim Oferte 16-12-2019
Data e Mbylljes sė Afatit pėr Dorėzim Oferte 16-12-2019
Sektori Projektim Teknik
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
Oferta fituese Lekė pa TVSH
Data e shpalljes sė fituesit
Data e lidhjes sė kontratės
Vlera e Kontratės me TVSH
Kohėzgjatja e Kontratės 4 muaj
Ankesa
Arsyeja e Anulimit
Shėnime Territori ku do tė zhvilohet projekti, ndodhet pranė Fakultetit tė Inxhinierisė sė Ndėrtimit dhe Fakultetit tė Arkitekturės dhe Urbanistikės, Agjencisė Trajtimit Pronave (ATP), dhe Kompleksit Sportive “Dajti”, e quajtur ndryshe Ish Instituti i Ndėrtimit. Godina ėshtė lehtėsisht e arritshme me anė tė unazės sė vogėl tė qytetit dhe aksesin e hyrjes ka ndėrmjet ATP dhe Kompleksit Sportiv Dajti, me largėsi nė vijė ajrore nga qėndra e qėndra 1.2 Km.

Objektivi kryesor i projektit ėshtė pėrfundimi i punimeve tė godinės 1 pėr vėnien nė funksion tė tij, rikonstruksioni i ndėrtesės mbėshtetėse 2 dhe rikualifikimi i ambjenteve tė jashtme.

Qėllimi kryesor ėshtė hartimi i projekt - zbatimit pėr pėr vėnien nė funksion tė godinave dhe ndėrhyrjet rikualifikuese tė ambjenteve tė jashtme.

Zona ku do tė zhvillohet projekti pėrfshin Ndėrtesėn Kryesore 1, Godinat Mbėshtetėse njė-katėshe qe pjeserisht te degradurara dhe jashte funksionit dhe ambjenti i Jashtėm rrreth ndėrtesave i cili ėshtė jashtė funksionit
Transaksione Thesari
Publikimi nė Buletin
Njoftim pėr Shpallje Tenderi
Specifikime Teknike
Njoftim pėr Shpallje Fituesi
Njoftim pėr Lidhje Kontrate

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data