Open Procurement Albania

Mbikėqyrja e punimeve per rindėrtimin e objekteve arsimore nė zonat e prekura nga tėrmeti .
Loti 1: “Objekti: “Mbikėqyrja e punimeve pėr rindėrtimin e objekteve arsimore Bashkia Kurbin dhe Lezhė”

Qarkun Lezha
Kredia Nr
Burimi i Kredisė/Financuar nga:
Vlera e Kredisė sipas Monedhės
Titulli i Projektit
Pėrshkrim i Projektit
Objekti i Tenderit Mbikėqyrja e punimeve per rindėrtimin e objekteve arsimore nė zonat e prekura nga tėrmeti .
Loti 1: “Objekti: “Mbikėqyrja e punimeve pėr rindėrtimin e objekteve arsimore Bashkia Kurbin dhe Lezhė”
Nr. Reference REF-54599-03-18-2020
Kodi CPV
71247000-1 - Mbikėqyrja e punės sė ndėrtimit,
Vlera / Fondi Limit 5,019,930
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike (Marrėveshje Kuadėr )
Lloji i Procedurės Procedurė e Kufizuar
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 19-03-2020
Data e Fillimit tė Afatit pėr Dorėzim Oferte 30-03-2020
Data e Mbylljes sė Afatit pėr Dorėzim Oferte 30-03-2020
Sektori Mbikėqyrje Punimesh
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
Oferta fituese Lekė pa TVSH
Data e shpalljes sė fituesit
Data e lidhjes sė kontratės
Vlera e Kontratės me TVSH
Kohėzgjatja e Kontratės Kohėzgjatja e Marrėveshjes Kudėr do tė jetė 12 muaj. Kohėzgjatja e kontratės/kontratave do tė jetė 5 (pesė) muaj nga momenti i lidhjes ose me afat me tė shkurtėr nė varėsi tė veēantisė sė objekteve arsimore.
Ankesa
Arsyeja e Anulimit
Shėnime Loti 1: “Objekti: “Mbikėqyrja e punimeve pėr rindėrtimin e objekteve arsimore Bashkia Kurbin dhe Lezhė”

Objektet arsimore tė pėrfshira nė lotin I janė:

Shkolla 9-vjecare Gjon Gjonaj, Shkolla e mesme Arif Halil Sulaj, Shkolla 9-vjecare Dan Bajrami, Shkolla e mesme e bashkuar Llesh Nik Daka, Shkolla 9-vjecare At Zef Pellumbi me siperfaqe totale ndėrtimi tė tė gjitha objekteve afėrsisht 11,149 m2
Transaksione Thesari
Publikimi nė Buletin Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes KuadėrREF-54599-03-18-2020
Njoftim pėr Shpallje Tenderi
Dokumente Standarde Tenderi (DST) Draft Kontrata
Njoftim pėr Shpallje Fituesi
Njoftim pėr Lidhje Kontrate

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data