Open Procurement Albania

Hartimi Master Planit tė Parkut tė Liqenit dhe 5 projekte pilot pėr 5 site, nė kuadrin e rehabilitimit tė Parkut tė Liqenit.

Qarkun Tiranė
Kredia Nr
Burimi i Kredisė/Financuar nga:
Vlera e Kredisė sipas Monedhės
Titulli i Projektit
Pėrshkrim i Projektit
Objekti i Tenderit Hartimi Master Planit tė Parkut tė Liqenit dhe 5 projekte pilot pėr 5 site, nė kuadrin e rehabilitimit tė Parkut tė Liqenit.
Burimi i Financimit: Buxheti i Shtetit.
Nr. Reference
Kodi CPV
Vlera / Fondi Limit 18,465,000
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Shėrbim konsulence
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e Fillimit tė Afatit pėr Dorėzim Oferte
Data e Mbylljes sė Afatit pėr Dorėzim Oferte 10-02-2015
Sektori Projektim Teknik
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues Atelier 4 sh.p.k & Bolles+Wilson GmbH & Co.KG SHPK
Gjeokonsult & Co. SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Bolles+Wilson GmbH Co.KG SHPK
 • ATELIER 4
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 18,309,000
  Data e shpalljes sė fituesit 03-04-2015
  Data e lidhjes sė kontratės 06-05-2015
  Vlera e Kontratės me TVSH 21,970,800
  Kohėzgjatja e Kontratės 40 jave
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
  Publikimi nė Buletin
  Njoftim pėr Shpallje Tenderi Nr.04 - Dt.02-02-2015
  Njoftim pėr Shpallje Fituesi Nr.13 - Dt.07-04-2015
  Njoftim pėr Lidhje Kontrate Nr.19 - Dt.18-05-2015

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data