Open Procurement Albania

Hartimi i Masterplanit tė Qytetit «Studenti»: shtimi i objekteve tė reja dhe rehabilitimi i rezidencave ekzistuese.

Qarkun Tiranė
Kredia Nr
Burimi i Kredisė/Financuar nga:
Vlera e Kredisė sipas Monedhės
Titulli i Projektit
Pėrshkrim i Projektit
Objekti i Tenderit Hartimi i Masterplanit tė Qytetit «Studenti»: shtimi i objekteve tė reja dhe rehabilitimi i rezidencave ekzistuese.
Burimi i Financimit: Buxheti i Shtetit.
Nr. Reference
Kodi CPV
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Konkurs Projektimi
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e Fillimit tė Afatit pėr Dorėzim Oferte
Data e Mbylljes sė Afatit pėr Dorėzim Oferte 24-03-2015
Sektori Projektim Teknik
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
Oferta fituese Lekė pa TVSH
Data e shpalljes sė fituesit
Data e lidhjes sė kontratės
Vlera e Kontratės me TVSH
Kohėzgjatja e Kontratės 25 maj 2015
Ankesa
Arsyeja e Anulimit
Shėnime
Transaksione Thesari
Publikimi nė Buletin
Njoftim pėr Shpallje Tenderi Nr.10 - Dt.16-03-2015
Njoftim pėr Shpallje Fituesi
Njoftim pėr Lidhje Kontrate

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data