Open Procurement Albania

Shėrbimi i projektimit pėr rikonstruksionin dhe ndryshim destinacioni tė ish-laboratorit hidraulik nė Qendėr arti – Skena e re.

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Anullimi i Tenderit dy ose mė shumė herė
 • Anullimi i Tenderit dy ose mė shumė herė

Qarkun Tiranė
Kredia Nr
Burimi i Kredisė/Financuar nga:
Vlera e Kredisė sipas Monedhės
Titulli i Projektit
Pėrshkrim i Projektit
Objekti i Tenderit Shėrbimi i projektimit pėr rikonstruksionin dhe ndryshim destinacioni tė ish-laboratorit hidraulik nė Qendėr arti – Skena e re.
Burimi i financimit: Buxheti i shtetit.
Nr. Reference
Kodi CPV
Vlera / Fondi Limit 7,597,000
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Shėrbim konsulence
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e Fillimit tė Afatit pėr Dorėzim Oferte
Data e Mbylljes sė Afatit pėr Dorėzim Oferte 12-03-2015
Sektori Projektim Teknik
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues ATELIER 4 SHPK
C&S Construction SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ATELIER 4
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 7,553,000
  Data e shpalljes sė fituesit 23-04-2015
  Data e lidhjes sė kontratės 08-05-2015
  Vlera e Kontratės me TVSH 9,063,600
  Kohėzgjatja e Kontratės 60 ditė
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Ėshtė skualifikuar:
  1. Shoqėria C&S Construction SHPK
  Nuk paraqiti propozim teknik dhe ekonomik.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
  Publikimi nė Buletin
  Njoftim pėr Shpallje Tenderi Nr.09 - Dt.09-03-2015
  Njoftim pėr Shpallje Fituesi Nr.16 - Dt.27-04-2015
  Njoftim pėr Lidhje Kontrate Nr.19 - Dt.18-05-2015

  Shėrbimi i projektimit pėr rikonstruksionin dhe ndryshim destinacioni tė ish-laboratorit hidraulik nė Qendėr arti – Skena e re.

  Qarkun Tiranė
  Kredia Nr
  Burimi i Kredisė/Financuar nga:
  Vlera e Kredisė sipas Monedhės
  Titulli i Projektit
  Pėrshkrim i Projektit
  Objekti i Tenderit Shėrbimi i projektimit pėr rikonstruksionin dhe ndryshim destinacioni tė ish-laboratorit hidraulik nė Qendėr arti – Skena e re.
  Burimi i financimit: Buxheti i shtetit.
  Nr. Reference
  Kodi CPV
  Vlera / Fondi Limit 7,597,000
  Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
  Lloji i Procedurės Shėrbim konsulence
  Statusi i Tenderit Rishpallje e Anuluar
  Data e Njoftimit tė Tenderit
  Data e Fillimit tė Afatit pėr Dorėzim Oferte
  Data e Mbylljes sė Afatit pėr Dorėzim Oferte 09-03-2015
  Sektori Projektim Teknik
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
  Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Data e lidhjes sė kontratės
  Vlera e Kontratės me TVSH
  Kohėzgjatja e Kontratės 60 ditė
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Anulohet pėr arsye se janė hedhur gabim ne sistem Dokumentet Standarte te Tenderit.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
  Publikimi nė Buletin
  Njoftim pėr Shpallje Tenderi Nr.08 - Dt.02-03-2015
  Njoftim pėr Shpallje Fituesi
  Njoftim pėr Lidhje Kontrate
  Anulimi i Tenderit Nr.09 - Dt.09-03-2015

  Shėrbimi i projektimit pėr rikonstruksionin dhe ndryshim destinacioni tė ish-laboratorit hidraulik nė Qendėr arti – Skena e re.

  Qarkun Tiranė
  Kredia Nr
  Burimi i Kredisė/Financuar nga:
  Vlera e Kredisė sipas Monedhės
  Titulli i Projektit
  Pėrshkrim i Projektit
  Objekti i Tenderit Shėrbimi i projektimit pėr rikonstruksionin dhe ndryshim destinacioni tė ish-laboratorit hidraulik nė Qendėr arti – Skena e re.
  Burimi i financimit: Buxheti i shtetit.
  Nr. Reference
  Kodi CPV
  Vlera / Fondi Limit 7,597,000
  Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
  Lloji i Procedurės Shėrbim konsulence
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit
  Data e Fillimit tė Afatit pėr Dorėzim Oferte
  Data e Mbylljes sė Afatit pėr Dorėzim Oferte 25-02-2015
  Sektori Projektim Teknik
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
  Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Data e lidhjes sė kontratės
  Vlera e Kontratės me TVSH
  Kohėzgjatja e Kontratės 60 ditė
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Nuk ėshtė siguruar konkurenca e nevojshme.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
  Publikimi nė Buletin
  Njoftim pėr Shpallje Tenderi Nr.06 - Dt.16-02-2015
  Njoftim pėr Shpallje Fituesi
  Njoftim pėr Lidhje Kontrate
  Anulimi i Tenderit Nr.08 - Dt.02-03-2015

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data