Open Procurement Albania

Rikonstruksion dhe asfaltim i rrugės sė fshatit Peshtan, Komuna Qendėr Tepelenė.

Qarkun Gjirokastėr
Kredia Nr
Burimi i Kredisė/Financuar nga:
Vlera e Kredisė sipas Monedhės
Titulli i Projektit
Pėrshkrim i Projektit
Objekti i Tenderit Rikonstruksion dhe asfaltim i rrugės sė fshatit Peshtan, Komuna Qendėr Tepelenė.
Burimi i financimit: Buxheti i shtetit.
Nr. Reference
Kodi CPV
Vlera / Fondi Limit 20,823,000
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e Fillimit tė Afatit pėr Dorėzim Oferte
Data e Mbylljes sė Afatit pėr Dorėzim Oferte 22-04-2015
Sektori Infrastrukturė Rrugė Rurale
Nr. i Operatorėve Konkurues 10
Operatorė Konkurues Cobial SHPK
Derveni 1 SHPK
Hito 94 SHPK & Vellezerit Hysa SHPK
Spektri SHPK & Shendelli SHPK
Eral Construction Company SHPK & AE SHPK
Feba SHPK & Sterkaj SHPK
Theos SHPK & ALAsfalt SHPK
B-93 SHPK
Glavenica SHPK
Vllaznimi SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • COBIAL SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 13,216,950
  Data e shpalljes sė fituesit 25-05-2015
  Data e lidhjes sė kontratės 02-06-2015
  Vlera e Kontratės me TVSH 15,860,340
  Kohėzgjatja e Kontratės 6 muaj
  Ankesa Nuk ka patur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:

  1. Operatori ekonomik Glavenica SHPK
  Nuk ka paraqitur ofertė.

  2. Operatori ekonomik Vllaznimi SHPK
  Nuk ka paraqitur ofertė.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
  Publikimi nė Buletin
  Njoftim pėr Shpallje Tenderi Nr.13 - Dt.07-04-2015
  Njoftim pėr Shpallje Fituesi Nr.21-Dt.01-06-2015
  Njoftim pėr Lidhje Kontrate Nr.22 - Dt.08-06-2015

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data