Open Procurement Albania

Ndėrtim i shėtitores, KUZ, tek liqeni i Farkės, Komuna Farkė.

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit. Kusht: fituesi nuk ėshtė operatori me ofertėn mė tė ulėt.
 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit. Kusht: fituesi nuk ėshtė operatori me ofertėn mė tė ulėt.

Qarkun Tiranė
Kredia Nr
Burimi i Kredisė/Financuar nga:
Vlera e Kredisė sipas Monedhės
Titulli i Projektit
Pėrshkrim i Projektit
Objekti i Tenderit Ndėrtim i shėtitores, KUZ, tek liqeni i Farkės, Komuna Farkė.
Burimi i Financimit: Buxheti i Shtetit.
Nr. Reference
Kodi CPV
Vlera / Fondi Limit 75,000,070
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e Fillimit tė Afatit pėr Dorėzim Oferte
Data e Mbylljes sė Afatit pėr Dorėzim Oferte 07-05-2015
Sektori Tė tjera
Nr. i Operatorėve Konkurues 17
Operatorė Konkurues Eral Kontruksion Company SHPK
Kevin Konstruksion SHPK
Shpresa SHPK. & Beladi SHPK
B 93 SHPK.
Hastoēi SHPK
Alba Konstruksion SHPK
Bajrami N SHPK
Bean SHPK & Ergest SHPK
Agri Construction SHPK
Be-IS SHPK
Babamato SHPK. & Fusha SHPK
Ndregjoni SHPK & Haziri SHPK
Sireta 2F SHPK & Murati SHPK
4 AM SHPK
Bami SHPK
Arifaj SHPK
Ēaushi M SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Bajrami N
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 58,450,841
  Data e shpalljes sė fituesit 29-06-2015
  Data e lidhjes sė kontratės 10-07-2015
  Vlera e Kontratės me TVSH 70,141,009
  Kohėzgjatja e Kontratės 7 muaj
  Ankesa Ka pasur ankesa.
  Ka patur nga:
  1. Ankesė nga ana e bashkimit tė operatorėve ekonomik Bean Group dhe Erges Mat me datė 08.06.2015, e cila ka marrė pėrgjigje nga Autoriteti Kontraktor me datė 11.06.2015.
  2. Ankesė nga ana e operatorit ekonomik B 93 SHPK, me datė 09.06.2015 dhe ka marrė nga Autoriteti Kontraktor pėrgjigje me datė 11.06.2015.
  3. Ankesė nga ana e operatorit ekonomik 4 AM SHPK, me datė 11.06.2015 dhe ka marrė nga Autoriteti Kontraktor pėrgjigje me datė 12.06.2015.
  4. Ankesė nga ana e operatorit ekonomik Eral Construction Company SHPK, me datė 08.06.2015 dhe ka marrė nga Autoriteti Kontraktor pėrgjigje me datė 12.06.2015.
  5. Ankesė nga ana e operatorit ekonomik Be-Is SHPK, me datė 12.06.2015 dhe ka marrė nga Autoriteti Kontraktor pėrgjigje me datė 19.06.2015.
  Nuk ka pasur ankim nė KPP.


  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:

  1. Eral Contrucsion Company SHPK
  Nuk plotėson kriterin pėr kryerjen e punėve tė ngjashme.
  2. Kevin Konstruksion SHPK
  Nuk plotėson kriterin pėr kryerjen e punėve tė ngjashme.
  3. Bashkimi i operatoreve Shpresa SHPK dhe Beladi SHPK
  Nuk plotėson kriterin pėr kryerjen e punėve tė ngjashme, si dhe Beladi nuk ka paraqitur faturėn e maturuar tė muajit tė fundit tė pagesės sė energjisė elektrike.
  4. B 93 SHPK
  Nuk ka paraqitur faturėn e maturuar tė muajit tė fundit tė pagesės sė energjisė elektrike.
  5. Hastoēi SHPK
  Nuk ka paraqitur faturėn e maturuar tė muajit tė fundit tė pagesės sė energjisė elektrike.
  6. Alba Konstruksion SHPK
  Nuk ka paraqitur dokumentacion qė ka paguar taksat lokale nė tė gjitha selitė ku ushtron aktivitetin.
  7. Bashkimi i operatoreve Bean SHPK
  dhe Ergest SHPK
  Nuk ka paraqitur faturėn e maturuar tė muajit tė fundit tė pagesės sė energjisė elektrike, si dhe Erges SHPK. ka paraqitur bilancin e vitet 2012 i paēertifikuar nga DPT.
  8. Bashkimi i operatoreve Babamato SHPK. & Fusha SHPK
  Nuk plotėson kriterin pėr kryerjen e punėve tė ngjashme, si dhe nuk ka paraqitur faturėn e maturuar tė muajit tė fundit tė pagesės sė energjisė elektrike.
  9. Bashkimi i operatoreve Ndregjoni SHPK. & Haziri SHPK
  Nuk ka paraqitur faturėn e maturuar tė muajit tė fundit tė pagesės sė energjisė elektrike, mungon deklarata bankare, si dhe operatori Haziri SHPK
  ka paraqitur faturat tatimore vetėm tė vitit 2010.
  10. Bashkimi i operatoreve Sireta 2F SHPK. & Murati SHPK
  pasi operatori ekonomik Murati SHPK. nuk ka paraqitur dokumentacion qė ka paguar taksat lokale nė tė gjitha selitė ku ushtron aktivitetin.
  11. 4 AM SHPK
  Nuk ka paraqitur faturėn e maturuar tė muajit tė fundit tė pagesės sė energjisė elektrike.
  12. Bami SHPK
  Nuk ka paraqitur faturėn e maturuar tė muajit tė fundit tė pagesės sė energjisė elektrike .
  13. Arifaj SHPK
  Nuk ka paraqitur faturėn e maturuar tė muajit tė fundit tė pagesės sė energjisė elektrike .
  14. Ēaushi M SHPK
  Nuk ka paraqitur ofertė.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
  Publikimi nė Buletin
  Njoftim pėr Shpallje Tenderi Nr.15 - Dt.20-04-2015
  Njoftim pėr Shpallje Fituesi Nr.26 - Dt.06-07-2015
  Njoftim pėr Lidhje Kontrate Nr.28 - Dt.20-07-2015

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data