Open Procurement Albania

Rehabilitimi i gjelbėrimit anėsor dhe vendqėndrimeve tė pėrkohshme, segmenti rrugor Lushnje-Berat, Lot 3.

Qarkun Fier- Berat
Kredia Nr
Burimi i Kredisė/Financuar nga:
Vlera e Kredisė sipas Monedhės
Titulli i Projektit
Pėrshkrim i Projektit
Objekti i Tenderit Rehabilitimi i gjelbėrimit anėsor dhe vendqėndrimeve tė pėrkohshme, segmenti rrugor Lushnje-Berat, Lot 3.
Burimi i Financimit: Buxheti i Shtetit.
Nr. Reference
Kodi CPV
Vlera / Fondi Limit 32,660,099
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e Fillimit tė Afatit pėr Dorėzim Oferte
Data e Mbylljes sė Afatit pėr Dorėzim Oferte 15-06-2015
Sektori Infrastrukturė Mjedisore Gjelbėrim
Nr. i Operatorėve Konkurues 5
Operatorė Konkurues Alb Garden
Fusha
Garden Line
Caushi
Kajmaku
Operator Ekonomik Kontraktues
 • A l b G a r d e n
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 31,884,005
  Data e shpalljes sė fituesit 20-07-2015
  Data e lidhjes sė kontratės 19-08-2015
  Vlera e Kontratės me TVSH 38,260,806
  Kohėzgjatja e Kontratės 18 muaj
  Ankesa Nuk ka patur ankesa.

  Janė s’kualifikuar :

  1. Shoqėria Fusha SHPK:
  a. Nuk plotėson kriterin lidhur me disponimin e mjeteve i kėrkuar sipas DST-ve.

  2. Shoqėria Garden Line SHPK:
  a. Nuk plotėson kėrkesėn lidhur me disponimin e ambienti (pasi kėrkesa nė mėnyrė shumė tė qartė kėrkon qė operatori ekonomik tė paraqesė dokumentacionin e pronėsisė ose tė qiramarrjes sė kėtij objekti).

  3. Shoqėria Caushi SHPK:
  a. Nuk ka paraqitur ofertė.

  4. Shoqėria Kajmaku SHPK:
  a. Nuk ka paraqitur ofertė.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
  Publikimi nė Buletin
  Njoftim pėr Shpallje Tenderi Nr.20 - Dt.25-05-2015
  Njoftim pėr Shpallje Fituesi Nr.29 - Dt.27-07-2015
  Njoftim pėr Lidhje Kontrate Nr.34 - Dt.31-08-2015

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data