Open Procurement Albania

Mbikėqyrja e punimeve pėr objektet: ”Rikonstruksioni i shkollės 9-vjeēare fshati Sheq Musalalaj, Komuna Frakull” dhe “Rikonstruksioni i shkollės 9-vjeēare fshati Toshkėz, Komuna Allkaj”.

Qarkun Fier
Kredia Nr
Burimi i Kredisė/Financuar nga:
Vlera e Kredisė sipas Monedhės
Titulli i Projektit
Pėrshkrim i Projektit
Objekti i Tenderit Mbikėqyrja e punimeve pėr objektet: ”Rikonstruksioni i shkollės 9-vjeēare fshati Sheq Musalalaj, Komuna Frakull” dhe “Rikonstruksioni i shkollės 9-vjeēare fshati Toshkėz, Komuna Allkaj”.
Nr. Reference
Kodi CPV
Vlera / Fondi Limit 1,412,586
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e Fillimit tė Afatit pėr Dorėzim Oferte
Data e Mbylljes sė Afatit pėr Dorėzim Oferte 02-06-2015
Sektori Mbikėqyrje Punimesh
Nr. i Operatorėve Konkurues 8
Operatorė Konkurues NOVATECH STUDIO SHPK
ZENIT 06 SHPK
EDIFAT SHPK
HE&SK 11 SHPK
TAULANT SHPK
VLER INVEST SHPK
INFRA KONSULT SHPK
ERSI M SHPK & ASH ENGINEERING SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • TRANSPORT HIGHWAY CONSULTING
 • HE & SK 11
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1,140,746
  Data e shpalljes sė fituesit 25-06-2015
  Data e lidhjes sė kontratės 06-07-2015
  Vlera e Kontratės me TVSH 1,368,895
  Kohėzgjatja e Kontratės 6 muaj
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm :

  1. Novatech Studio SHPK :
  a. Oferta e paraqitur ėshtė mė e ulėt se vlera minimale.

  2. Zenit 06 SHPK :
  a. Nuk plotėson kėrkesėn pėr stafin teknik .

  3. Edifat SHPK :
  a. Nuk plotėson numrin e kėrkuar te punėsuarve.

  4. Infra Konsult SHPK :
  a. Nuk plotėson kėrkesėn pėr stafin teknik pasi mungon dokumentacioni pėr inxhinierin hidroteknik.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr HE & SK 11
  Publikimi nė Buletin
  Njoftim pėr Shpallje Tenderi Nr.20 - Dt.25-05-2015
  Njoftim pėr Shpallje Fituesi Nr.25 - Dt.29-06-2015
  Njoftim pėr Lidhje Kontrate Nr.27 - Dt.13-07-2015

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data