Open Procurement Albania

Mbikėqyrja e punimeve pėr objektet: “Ndėrtimi i urės nė fshatin Skuraj, Milot” dhe “Ndertimi i urės sė Lushės mbi lumin Drin, komuna Arras”.

Qarkun Lezhė
Kredia Nr
Burimi i Kredisė/Financuar nga:
Vlera e Kredisė sipas Monedhės
Titulli i Projektit
Pėrshkrim i Projektit
Objekti i Tenderit Mbikėqyrja e punimeve pėr objektet: “Ndėrtimi i urės nė fshatin Skuraj, Milot” dhe “Ndėrtimi i urės sė Lushės mbi lumin Drin, komuna Arras”.
Nr. Reference
Kodi CPV
Vlera / Fondi Limit 1,178,562
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e Fillimit tė Afatit pėr Dorėzim Oferte
Data e Mbylljes sė Afatit pėr Dorėzim Oferte 12-06-2015
Sektori Mbikėqyrje Punimesh
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues TRANSPORT HIGHWAY CONSULTING SHPK & HE&SK 11
ELBA SHPK & CEC GROUP SHPK
INVICTUS SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • TRANSPORT HIGHWAY CONSULTING
 • HE & SK 11
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1,000,000
  Data e shpalljes sė fituesit 03-07-2015
  Data e lidhjes sė kontratės 09-07-2015
  Vlera e Kontratės me TVSH 1,200,000
  Kohėzgjatja e Kontratės Kohėzgjatja “Ndėrtimi i urės nė fshatin Skuraj, Milot” 2 muaj.
  Kohėzgjatja “Ndertimi i urės sė Lushės mbi lumin Drin, komuna Arras” 175 dite.
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm me arsyet pėrkatėse:

  1. Bashkimi i shoqėrive ELBA SHPK & CEC GROUP SHPK:
  Oferta e paraqitur ėshtė mė e ulėt se vlera minimale e lejuar e pėrcaktuar
  2. INVICTUS SHPK:
  Nuk ka paraqitur ofertė.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr HE & SK 11
  Publikimi nė Buletin
  Njoftim pėr Shpallje Tenderi Nr.22 - Dt.08-06-2015
  Njoftim pėr Shpallje Fituesi Nr.27 - Dt.13-07-2015
  Njoftim pėr Lidhje Kontrate Nr.27 - Dt.13-07-2015

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data