Open Procurement Albania

Loti 2: Mbikėqyrja punimesh pėr rikonstruksionin e rrugės Kthesa e Bishanit – Boēovė –Varrezat e fshatit Bashkim.

Qarkun Fier
Kredia Nr
Burimi i Kredisė/Financuar nga:
Vlera e Kredisė sipas Monedhės
Titulli i Projektit
Pėrshkrim i Projektit
Objekti i Tenderit Mbikėqyrje punimesh pėr punime rrugore, ndarė nė katėr lote:
Loti 2: Mbikėqyrje punimesh pėr rikonstruksionin e rrugės Kthesa e Bishanit – Boēovė – Varrezat e fshatit Bashkim.
Nr. Reference
Kodi CPV
Vlera / Fondi Limit 396,552
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e Fillimit tė Afatit pėr Dorėzim Oferte
Data e Mbylljes sė Afatit pėr Dorėzim Oferte 21-09-2015
Sektori Mbikėqyrje Punimesh
Nr. i Operatorėve Konkurues 4
Operatorė Konkurues ZENIT - 06 SHPK
DERBI E SHPK
TAULANT SHPK
CEC GROUP SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • TAULANT SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 346,788
  Data e shpalljes sė fituesit 06-10-2015
  Data e lidhjes sė kontratės 21-10-2015
  Vlera e Kontratės me TVSH 416,146
  Kohėzgjatja e Kontratės 6 muaj
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm me arsyet pėrkatėse:

  1. Zenit 06 SHPK pėr arsye se:
  Oferta e paraqitur ėshtė mė e ulėt se vlera minimale e lejuar e pėrcaktuar nė nenin 7 tė Vendimit tė Kėshillit tė Ministrave Nr. 704, datė 29.10.2014 Pėr miratimin e manualit tė tarifave pėr shėrbime nė planifikim territori, projektim, mbikėqyrje dhe kolaudim .

  2. Derbi E SHPK pėr arsye se:
  Oferta e paraqitur ėshtė mė e ulėt se vlera minimale e lejuar e pėrcaktuar nė nenin 7 tė Vendimit tė Kėshillit tė Ministrave Nr. 704, datė 29.10.2014 Pėr miratimin e manualit tė tarifave pėr shėrbime nė planifikim territori, projektim, mbikėqyrje dhe kolaudim .

  3. CEC Group SHPK pėr arsye se:
  Oferta e paraqitur ėshtė mė e ulėt se vlera minimale e lejuar e pėrcaktuar nė nenin 7 tė Vendimit tė Kėshillit tė Ministrave Nr. 704, datė 29.10.2014 Pėr miratimin e manualit tė tarifave pėr shėrbime nė planifikim territori, projektim, mbikėqyrje dhe kolaudim .
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr TAULANT SHPK
  Publikimi nė Buletin
  Njoftim pėr Shpallje Tenderi Nr.36 - Dt.14-09-2015
  Njoftim pėr Shpallje Fituesi Nr.40 - Dt.12-10-2015
  Njoftim pėr Lidhje Kontrate Nr.43 - Dt.02-11-2015

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data