Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas autoritetit tenderues

Rezultate pėrmbledhėse sipas autoritetit tenderues

Nr. i institucioneve tenderuese Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
4 69 104 27,133,877,885 55 22,351,986,939 21,542,243,189

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Autoriteti Rrugor Shqiptar Ndertim Rruga Porto Romano Durres,Loti 3. 669,384,858 Rishpallur Prokurimi
Autoriteti Rrugor Shqiptar Supervizion punimesh Ndėrtim i Urės sė Zemblakut, Urės sė Kaludhit, Urės sė Dragotit, Urės sė Leklit.. 1,738,186 Njoftuar Fituesi A & E Engineering SHPK 1549042.07
Autoriteti Rrugor Shqiptar Punime ndėrtimi pėr eleminimin e Pikave tė Zeza nė rrugė (Bashkėfinancim IPA 2013, Siguria Rrugore). 39,045,777 Njoftuar Fituesi IDK – Konstruksion 38,915,179.17 
Autoriteti Rrugor Shqiptar Ndertim i Urės sė Zemblakut. 43,049,588 Njoftuar Fituesi Vellezerit Hysa 32,370,126.00
Autoriteti Rrugor Shqiptar Rikonstruksion i Ures sė Leklit. 11,463,427 Njoftuar Fituesi ERAL CONSTRUCTION COMPANY SHPK 7,372,740.00
Autoriteti Rrugor Shqiptar Rikonstruksion i Ures sė Kaludhit. 18,371,326 Njoftuar Fituesi SHKELQIMI 07 SHPK 11,500,007
Autoriteti Rrugor Shqiptar Rikonstruksioni i Urės sė Dragotit. 15,394,347 Njoftuar Fituesi S I R E T A 2F & EURO-ALB 9,222,222.00
Autoriteti Rrugor Shqiptar Permiresimi rifreskimi sinjalistikes Vertikale/Horizontale ne akset Kombetare dhe permiresimi i sigurise rrugore ne akset e Jugut, (loti 3) vazhdimi 166,278,127 Lidhur Kontrata I.D.K Konstruksion & Erald –G 129696939.38
Autoriteti Rrugor Shqiptar Supervizion Punimesh, Ndėrtim rruga Kardhiq – Delvinė, Loti 7 . 16,500,000 Lidhur Kontrata A & E ENGINEERING & MAK Studio 13145833.3
Autoriteti Rrugor Shqiptar Shtesė kati nė objektin zyra tė Drejtorisė sė Rajonit Jugor Gjirokastėr. 6,246,506 Lidhur Kontrata Inerti SHPK 6,225,516.00
Autoriteti Rrugor Shqiptar Ndėrtim mure mbajtės dhe pritės nė segmentin rrugor Kuben - Vasije 45,592,847 Lidhur Kontrata BLERIMI - S.M.O.UNION - A.SH. Engineering 34,200,000.00
Drejtoria e Rajonit Jugor Gjirokaster MIREMBAJTJE RUTINE ME PERFORMANCE AKSI RRUGOR BERAT – COROVODE 49,3 KM 12,352,124 Rishpallje me Lidhje Kontrate 2 T SHPK 12,291,640.00
Autoriteti Rrugor Shqiptar Rikonstruksion i Urės sė Vorės. 18,794,948 Shpallur Procedura
Drejtoria e Rajonit Qendror Tirane Rikonstruksion i godinės sė Drejtorisė sė Rajonit Qėndror Tiranė. 1,676,005 Shpallur Procedura
Autoriteti Rrugor Shqiptar Rehabilitim i segmentit rrugor ‘Mbikalimi pallati me shigjeta-Rrethrrotullimi Shqiponja’, loti 1 2,250,950,653 Rishpallje me Lidhje Kontrate SALILLARI SHPK & BAJRAMI N. SHPK 1,776,111,282.00
Autoriteti Rrugor Shqiptar Permiresimi rifreskimi sinjalistikes Vertikale/Horizontale ne akset Kombetare dhe permiresim te sigurise rrugore ne akset e rajonit verior, loti 1, vazhdimi . 166,261,225 Lidhur Kontrata JUBICA & INFRAKONSULT 140,000,000.00
Drejtoria e Rajonit Verior Shkoder LOTI I: Objekti “Sherbim me roje civile zyrat e Drejtorise Rajonit Verior Shkoder dhe zyrat e ish –Sektorit Fushe Arres ( vendndodhja Shkoder- F.Arres, Puke)” 6,634,970 Rishpallje me Lidhje Kontrate TREZHNJEVA 6320436.32
Drejtoria e Rajonit Verior Shkoder LOTI II: Objekti“Sherbim me roje civile Zyrat e Sektorit Kukes dhe Skrapin ne Trull Surroi (vendndodhja Kukes)” 3,474,752 Rishpallje me Lidhje Kontrate TREZHNJEVA 3160218.16
Drejtoria e Rajonit Jugor Gjirokaster MIREMBAJTJE RUTINE E DIMERORE ME PERFORMANCE AKSI RRUGOR K/STRELCE – K/MALIQ I OPARIT (RRUGA ZEVENDESUESE M03) + AKSI RRUGOR SHKEMBI I DOBERCANIT – KUFI GRAMSH 19,3 KM 8,823,760 Lidhur Kontrata 2 T SHPK 8,713,440.00
Drejtoria e Rajonit Jugor Gjirokaster “Sherbim Roje Civile Drejtoria e Rajonit Jugor Gjirokaster 3,379,608 Lidhur Kontrata TAULANTI 3160218.16
Drejtoria e Rajonit Jugor Gjirokaster “Sherbim Roje Civile Sektori Korce 3,379,608 Lidhur Kontrata "SECURITY-KORĒA" 3160218.8
Autoriteti Rrugor Shqiptar Pėrfundimi i punimeve tė mbetura dhe plotėsimi me rrugė dytėsore Nyja Milot. 1,314,486,342 Lidhur Kontrata EUROTEOREMA PEQIN 1,290,516,400.00
Autoriteti Rrugor Shqiptar Sherbim roje civile godina ARRSH. 3,160,219 Lidhur Kontrata EUROGJICI-SECURITY Shpk 3160218.12
Autoriteti Rrugor Shqiptar Supervizion Punimesh, Rehabilitim i segmentit rrugor mbikalimi pallati me shigjeta - rrethrrotullimi Shqiponja Loti 1. 15,376,365 Njoftuar Fituesi A & E Engineering SHPK 15,000,000.00
Autoriteti Rrugor Shqiptar Menaxhimi dhe mirėmbajtja e pajisjeve dhe operimi i Tunelit tė Krrabės. 194,920,000 Lidhur Kontrata 4 A -M SHPK 194,820,000.00
Autoriteti Rrugor Shqiptar Supervizion Punimesh, Rehabilitim i segmentit rrugor mbikalimi pallati me shigjeta - rrethrrotullimi Shqiponja Loti 2 . 10,700,000 Njoftuar Fituesi GJEOKONSULT & CO SHPK 10691597.64
Drejtoria e Rajonit Qendror Tirane Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private, te Drejtorisė sė Rajonit Qendror Tirane . 3,379,608 Njoftuar Fituesi FIRDEUS SECURITY 3160218.16
Autoriteti Rrugor Shqiptar "Ndėrtim Rruga Kardhiq – Delvinė, Loti 7’’. 2,332,573,946 Shpallur Procedura
Autoriteti Rrugor Shqiptar Ndėrhyrje emergjente pėr stabilizimin e rėshqitjes nė km 21+495 ÷21+620, nė segmentin Lin – Pogradec. 222,572,170 Njoftuar Fituesi Ergi SHPK 188,156,488.00
Autoriteti Rrugor Shqiptar Sherbim roje civile godina ARRSH. 3,158,918 Anuluar Procedura

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data