Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas autoritetit tenderues

Rezultate pėrmbledhėse sipas autoritetit tenderues

Nr. i institucioneve tenderuese Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
4 69 104 27,133,877,885 55 22,351,986,939 21,542,243,189

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Autoriteti Rrugor Shqiptar Supervizion by pass Tepelene, loti 1 20,182,080 Lidhur Kontrata A V E CONSULTING 19,980,000.00
Drejtoria e Rajonit Verior Shkoder Mirėmbajtje rutinė dhe dimėrore me performancė rruga "Qafė Mali-Fierzė 58 km. 74,051,762 Lidhur Kontrata MARĒELI & SHPRESA - AL 70,348,906.00
Drejtoria e Rajonit Verior Shkoder Mirembajtje rutinė dhe dimėrore me performancė rruga "Kukės-U.Zapotit, Kukės-Bushtricė (Vasie), K/Rruge Domaj-Draj/Rec (Kufi me Peshkopinė) 71.64 km 130,853,729 Lidhur Kontrata JUBICA. SHPK 113,700,000.00
Drejtoria e Rajonit Verior Shkoder Mirembajtje rutinė dhe dimėrore me performancė rruga B.Curri - Valbonė, U.Bujan - Q.Morinė, Sopot-Kernajė, Mejdan -Tropoje-Bucaj 57.76 km 115,670,208 Lidhur Kontrata FLORIDA SHPK 106,894,130.00
Drejtoria e Rajonit Verior Shkoder Mirembajtje rutinė dhe dimėrore me performancė rruga "Fierzė-B.Curri , B.Curri-Kam 48.2 km 96,442,439 Lidhur Kontrata GECI SHPK 91,027,381.00
Autoriteti Rrugor Shqiptar Nderhyrje emergjente per stabilizimin e reshqitjes ne km 21+495 ÷21+620, ne segmentin Lin - Pogradec 139,424,473 Lidhur Kontrata PE-VLA-KU SHPK 138753792.6
Autoriteti Rrugor Shqiptar Supervizion punimesh Ndėrtim rruga Kardhiq - Delvinė Loti 4, Loti 5, Loti 6. 34,490,193 Lidhur Kontrata GJEOKONSULT & CO  -  47 EK 79 & ILIRIADA P.K.S 34,390,000.00
Autoriteti Rrugor Shqiptar Ndertim By Pass Tepelene, Loti 1 2,394,360,362 Lidhur Kontrata G.P.G. COMPANY - GARDEN LINE 2,389,686,891.00
Drejtoria e Rajonit Jugor Gjirokaster Sherbim Roje Civile Drejtoria e Rajonit Jugor Gjirokaster. 3,124,428 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 2915926.45
Autoriteti Rrugor Shqiptar Ndertim nėnkalimi hekurudhor Hd=10m nė unazėn Librazhd. 34,706,852 Lidhur Kontrata BAJRAMI N SHPK 23,584,764.00
Autoriteti Rrugor Shqiptar Sherbim roje civile gogina ARRSH. 3,562,281 Lidhur Kontrata EUROGJICI-SECURITY Shpk 7 988.81 lekė/nė ditė pa TVSH
Autoriteti Rrugor Shqiptar Menaxhimi e Mirėmbajtja e Pajisjeve dhe Operimi i Tunelit tė Krrabės. 98,180,000 Lidhur Kontrata 4 A -M SHPK 98,120,000.00
Autoriteti Rrugor Shqiptar Studim-projektim rishikim i punimeve tė mbetura nė aksin rrugor Elbasan-Gjinar. 2,236,401 Rishpallje e Anuluar
Drejtoria e Rajonit Qendror Tirane Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private, te Drejtorisė sė Rajonit Qendror Tirane 6,143,000 Anuluar Procedura

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data