Open Procurement Albania

Supervizion Punimesh, Rehabilitim i segmentit rrugor mbikalimi pallati me shigjeta - rrethrrotullimi Shqiponja Loti 1.

Autoritet Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Institucioni Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Objekti i Tenderit Supervizion Punimesh, Rehabilitim i segmentit rrugor mbikalimi pallati me shigjeta - rrethrrotullimi Shqiponja Loti 1.
Nr. Reference REF-86046-09-17-2018
Vlera / Fondi Limit 15 376 365,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Shėrbim konsulence
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 18-09-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 28-09-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 28-09-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 7
Operatorė Konkurues Ilirian Consulting Engineeres
Geosat Group
Taulant
A V E Consulting
A & E ENGINEERING
47 EK 79 & ILIRIADA pks
C.E.C GROUP
Operator Ekonomik Kontraktues
 • A & E Engineering SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 15 000 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 18000000
  Data e lidhjes sė kontratės 24-06-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 24 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ka pasur ankesa. Ka marre pergjigje me VENDIM te K.P.P. 797/2018 datė 26.11.2018 dhe vendim VENDIM K.P.P. 95/2019 date 19.02.2019
  Fituesi eshte konfirmuar permes vendidimit te KPP-se.
  Nuk ka pasur te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr.20 - Dt.20-05-2019
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit
  Apelime dhe Vendime tė KPP
  Termat e Referencės
  Ftesė pėr propozim

  VENDIM K.P.P. 95/2019

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data