Open Procurement Albania

MIREMBAJTJE RUTINE ME PERFORMANCE AKSI RRUGOR BERAT – COROVODE 49,3 KM

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit

Autoritet Prokurues Drejtoria e Rajonit Jugor Gjirokaster
Institucioni Prokurues Drejtoria e Rajonit Jugor Gjirokaster
Objekti i Tenderit MIREMBAJTJE RUTINE ME PERFORMANCE AKSI RRUGOR BERAT – COROVODE 49,3 KM
Nr. Reference REF-38481-10-07-2019
Vlera / Fondi Limit 12 352 124,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit tė Tenderit 08-10-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 31-10-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 31-10-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues 2 T
Shendelli
Operator Ekonomik Kontraktues
 • 2 T SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 12 291 640,00
  Data e shpalljes sė fituesit 15-11-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 14749968
  Data e lidhjes sė kontratės 19-11-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:

  1. Operatori Ekonomik “Shendelli” shpk :
  a) Operatori Ekonomik “Shendelli” ka paraqitur preventiv te gabuar.
  b) Operatori ekonomik “Shendelli” nuk ka paraqitur deshmi per mjetet dhe paisjet teknike qe ka ne dispozicion apo mund t’i vihen ne dispozicion operatorit ekonomik, pika 9. c) Operatori Ekonomik “Shendelli” nuk ploteson kriterin e kualifikimit per stafin qe duhet te disponoje pika 2.3.3.a.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Specifikim Teknik
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.47 - Dt.25-11-2019
  Anulimi i Tenderit
  Termat e Referencės

  Mirembajtje rutine me performance aksi rrugor Berat – Corovode 49,3 km

  Autoritet Prokurues Drejtoria e Rajonit Jugor Gjirokaster
  Institucioni Prokurues Drejtoria e Rajonit Jugor Gjirokaster
  Objekti i Tenderit Mirembajtje rutine me performance aksi rrugor Berat – Corovode 49,3 km
  Nr. Reference REF-33193-08-08-2019
  Vlera / Fondi Limit 12 352 124,00
  Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
  Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 09-08-2019
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 09-09-2019
  Data e mbajtjes sė tenderit 09-09-2019
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Asnjė nga ofertat e paraqitura nuk pėrputhet me kriteret e pėrcaktuara nė dokumentet e tenderit.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Specifikim Teknik
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.40 - Dt.07-10-2019
  Termat e Referencės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data