Open Procurement Albania

LOTI I: Objekti “Sherbim me roje civile zyrat e Drejtorise Rajonit Verior Shkoder dhe zyrat e ish –Sektorit Fushe Arres ( vendndodhja Shkoder- F.Arres, Puke)”

Autoritet Prokurues Drejtoria e Rajonit Verior Shkoder
Institucioni Prokurues Drejtoria e Rajonit Verior Shkoder
Objekti i Tenderit LOTI I: Objekti “Sherbim me roje civile zyrat e Drejtorise Rajonit Verior Shkoder dhe zyrat e ish –Sektorit Fushe Arres ( vendndodhja Shkoder- F.Arres, Puke)”
Nr. Reference REF-30118-07-11-2019
Vlera / Fondi Limit 6 634 970,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit tė Tenderit 12-07-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 12-08-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 12-08-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues EUROGJICI SECURITY
TREZHNJEVA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • TREZHNJEVA
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 6320436.32
  Data e shpalljes sė fituesit 04-09-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 7584523.58
  Data e lidhjes sė kontratės 14-10-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka patur operatore te s’kualifikuar per kete procedure.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.28 - Dt.15-07-2019
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr.36 - Dt.09-09-2019
  Lidhja e Kontratės Nr.42 - Dt.21-10-2019
  Anulimi i Tenderit

  “Sherbim me roje civile zyrat e Drejtorise Rajonit Verior Shkoder dhe zyrat e ish –Sektorit Fushe Arres ne (F.Arres,Puke)”.

  Autoritet Prokurues Drejtoria e Rajonit Verior Shkoder
  Institucioni Prokurues Drejtoria e Rajonit Verior Shkoder
  Objekti i Tenderit “Sherbim me roje civile zyrat e Drejtorise Rajonit Verior Shkoder dhe zyrat e ish –Sektorit Fushe Arres ne (F.Arres,Puke)”.
  Nr. Reference REF-29538-07-05-2019
  Vlera / Fondi Limit 6 634 970,00
  Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike (Marrėveshje Kuadėr)
  Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 08-07-2019
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 01-08-2019
  Data e mbajtjes sė tenderit 01-08-2019
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Gjate punes ne sistem, eshte shenuar gabim vlera e fondit limit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.28 - Dt.15-07-2019
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.28 - Dt.15-07-2019

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data