Open Procurement Albania

Permiresimi rifreskimi sinjalistikes Vertikale/Horizontale ne akset Kombetare dhe permiresimi i sigurise rrugore ne akset e Jugut, (loti 3) vazhdimi

Autoritet Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Institucioni Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Objekti i Tenderit Permiresimi rifreskimi sinjalistikes Vertikale/Horizontale ne akset Kombetare dhe permiresimi i sigurise rrugore ne akset e Jugut, (loti 3) vazhdimi
Nr. Reference REF-34136-08-22-2019
Vlera / Fondi Limit 166 278 127,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 23-08-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 24-09-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 24-09-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues I.D.K Konstruksion & Erald –G

R.S.M & INERTI” & AVE CONSULTING & TAULANT
Operator Ekonomik Kontraktues
 • I.D.K Konstruksion - Erald –G
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 129696939.38
  Data e shpalljes sė fituesit 03-12-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 155636327.26
  Data e lidhjes sė kontratės 03-12-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 8 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ka pasur ankesa .
  Ka marre pergjigje date 09.10.2019 nga Autoriteti Kontraktor dhe me vendim te KPP -se nr. 748/2019,date 25.11.2019.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.34 - Dt.26-08-2019
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit Nr.49 - Dt.10-12-2019
  Lidhja e Kontratės Nr.50 - Dt.16-12-2019
  Anulimi i Tenderit
  Apelime dhe Vendime tė KPP
  Termat e Referencės
  Sqarime per DST.

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data