Open Procurement Albania

Supervizion punimesh Ndėrtim i Urės sė Zemblakut, Urės sė Kaludhit, Urės sė Dragotit, Urės sė Leklit..

Autoritet Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Institucioni Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Objekti i Tenderit Supervizion punimesh Ndėrtim i Urės sė Zemblakut, Urės sė Kaludhit, Urės sė Dragotit, Urės sė Leklit..
Nr. Reference REF-44482-11-21-2019
Vlera / Fondi Limit 1 738 186,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 22-11-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 03-12-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 03-12-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit
  Apelime dhe Vendime tė KPP
  Termat e Referencės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data