Open Procurement Albania

“Ndërtim rruga Palasë – Dhërmi”

Autoritet Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Institucioni Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Objekti i Tenderit “Ndërtim rruga Palasë – Dhërmi”.

Burimi i Financimit: Buxheti i Shtetit
Nr. Reference REF-76328-10-21-2020
Vlera / Fondi Limit 1 619 484 905,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 22-10-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 23-11-2020
Data e mbajtjes se tenderit 23-11-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 18 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit
  Metodologjia Punimeve

  Seksione tip Terramesh

  Grafik Punimesh

  Ura ne Palase

  Muret B A tipet

  Rrethrrotullimi i Palases

  Planimetri dhe profili gjatesor i rruges kryesore 1

  Planimetri dhe profili gjatesor i rruges kryesore 2

  Planimetri dhe profili gjatesor i rrugeve sekondare

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data