Open Procurement Albania

Supervizion Punimesh, Ndėrtim rruga Kardhiq – Delvinė, Loti 7 .

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit

Autoritet Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Institucioni Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Objekti i Tenderit Supervizion Punimesh, Ndėrtim rruga Kardhiq – Delvinė, Loti 7 .
Nr. Reference REF-24567-05-30-2019
Vlera / Fondi Limit 16 500 000,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Shėrbim konsulence
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 31-05-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 12-06-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 12-06-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 5
Operatorė Konkurues A & E ENGINEERING” & MAK Studio
GJEOKONSULT & CO
Inst ituti i Konsulences ne Ndertim “IKN” & “IMES – D
HE & SK 11
VLER - INVEST” & “INFRATECH
Operator Ekonomik Kontraktues
 • A & E ENGINEERING - MAK Studio
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 13145833.3
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 15775000
  Data e lidhjes sė kontratės 27-11-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 24 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor- Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.22 - Dt.03-06-2019
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr.41 - Dt.14-10-2019
  Lidhja e Kontratės Nr.50 - Dt.16-12-2019
  Anulimi i Tenderit
  Termat e Referencės
  Ftesė pėr propozim

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data