Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse

Nr. i autoriteteve shitės Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i ankandeve tė shpallur Vlera totale fillestare pėr ankandet e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i ankandeve tė shpallur me fitues Vlera totale fillestare pėr ankandet e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
47 84 407 186,044,449 170 85,156,730 85,681,606

Lista e ankandeve

Objekti i ankandit Vlera fillestare Lekė Autoritet Prokurues Statusi i Ankandit
Shitje skrap metalesh 104,850 Qeverisja Vendore Elbasan Ankand i shpallur
Loti 1: Shfrytezimi i parcelave 30 dhe 31 te Ekonomise Pyjore "Gjomolle", te djegura gjate Veres se vitit 2017. 271,000 Qeverisja Vendore Himarė Njoftuar fituesi
Loti 2 Shfrytezimi vjetor per dru zjarri te ekonomise pyjore per ngastrat 7/a dhe 73/a 1 “Mali i Pilurit-Ēikė ” dhe ngastra 24/a “Papadhi-ēipin 1,918,500 Qeverisja Vendore Himarė Njoftuar fituesi
Vjelje dhe grumbullim i prodhimeve tė dyta eterovajore, (gjethe Dafine, Mersine dhe urth). Loti 1 150,000 Qeverisja Vendore Rrogozhinė Lidhur kontrata
Vjelje dhe grumbullim i prodhimeve tė dyta eterovajore, (gjethe Dafine, Mersine dhe urth). Loti 2 15,000 Qeverisja Vendore Rrogozhinė Lidhur kontrata
Shitje e aktiveve te dala jashte perdorimit (skrap hekuri). Loti 1: Mjete motorike 31200 kg, dhe sende tė luajtshme (Vegla Pune) 786,400 Qeverisja Vendore Korēė Njoftuar fituesi
Shitje e aktiveve te dala jashte perdorimit(skrap hekuri). Loti 2: Makineri pajisje tė ish UMB (reparti instrumental dhe fonderia, nė total 26160 kg) 575,520 Qeverisja Vendore Korēė Njoftuar fituesi
Shitje per skrap, te mjeteve te transportit te dala jashte perdorimit, Sasia: 5548 kg 149,796 Qeverisja Vendore Tiranė Lidhur kontrata
Loti II - Vjelje e grumbullim Fruta Geshtenje, Ekonomia Pyjore: Lugina e Kirit, 1562.3 kv 399,949 Qeverisja Vendore Shkodėr Anuluar ankandi
Loti IV - Vjelje e grumbullim Bime MET, Ekonomia Pyjore: Lugina e shalės, sasia prej 400.2 kv 102,451 Qeverisja Vendore Shkodėr Anuluar ankandi
Loti V - Vjelje e grumbullim Sherbele dhe trumze, Ekonomitė Pyjore: Rosek Rrjoll, Rosek Drisht, Lugina e Kirit, Sasia 400 kv 18,432 Qeverisja Vendore Shkodėr Anuluar ankandi
Loti VIII - Grumbullim Boēe Pishe, Ekonomia Pyjore: Prruemos Shėldi, Sasia 205 kv 20,992 Qeverisja Vendore Shkodėr Anuluar ankandi
Lende drusore, 500 m3 dru Zjarri 1,500,000 Qeverisja Vendore Klos Ankand i shpallur
Shitje pėr skrap e mjeteve tė transportit dhe kontenierėve tė nxjerra jashtė pėrdorimit 820,584 Qeverisja Vendore Urė Vajgurore Lidhur kontrata
Dhėnie nė pėrdorim te fondit pyjor ne ekonomine pyjore nr.34/a, Povel, Mallakaster 4,080,000 Qeverisja Vendore Mallakastėr Rishpallje e anuluar
Loti II - Vjelje e grumbullim Fruta Geshtenje, Ekonomia Pyjore: Lugina e Kirit, 1562.3 kv 499,936 Qeverisja Vendore Shkodėr Rishpallje e anuluar
Loti IV - Vjelje e grumbullim Bime MET, Ekonomia Pyjore: Lugina e shalės, sasia prej 400.2 kv 128,064 Qeverisja Vendore Shkodėr Rishpallje e anuluar
Loti V - Vjelje e grumbullim Sherbele dhe trumze, Ekonomitė Pyjore: Rosek Rrjoll, Rosek Drisht, Lugina e Kirit, Sasia 400 kv 23,040 Qeverisja Vendore Shkodėr Rishpallje e anuluar
Vjelje e degezave te Xines ne territorin e Bashkise Fier 123,600 Qeverisja Vendore Fier Lidhur kontrata
Shitje hekur skrap i nxjerre nga dalja jashte perdorimit te mjeteve te transportit dhe nga inventari i imet e ekonomik. 207,350 Qeverisja Vendore Durrės Lidhur kontrata

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data