Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse

Nr. i autoriteteve shitės Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i ankandeve tė shpallur Vlera totale fillestare pėr ankandet e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i ankandeve tė shpallur me fitues Vlera totale fillestare pėr ankandet e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
50 95 464 200,206,481 205 95,284,596 93,555,080

Lista e ankandeve

Objekti i ankandit Vlera fillestare Lekė Autoritet Prokurues Statusi i Ankandit
Vjeljen, mbledhjen, grumbullimin dhe shitjen e bimėve mjekėsore eterovajore dhe tanifere natyrore 252,000 Qeverisja Vendore Korēė Anuluar ankandi
Loti 2 - Shitje prodhimet e dyta pyjore; Ekonomia pyjore: Ep Malesia Peqin, Ngastra: 28, 32/a, 34, 35, 37, 39; 41, 67; 69; 7/a; 7/b; Lloji i bimes: Dege te gjelbera mersine pa lule per buqeta. 72,000 Qeverisja Vendore Peqin Ankand i shpallur
Shitje pėr skrap te 29920 kg, tubacion ēeliku Ų700 mm, i pėrfituar nga traseja e Rrugės “Dhimiter Konomi” Vlorė. 943,796 Qeverisja Vendore Vlorė Anuluar ankandi
Loti i parė: Sasia e bimėve medicinale,tanifere dhe eterovajore : Sherebelė. 118,500 Qeverisja Vendore Skrapar Anuluar ankandi
Loti i dytė: Sasia e bimėve medicinale,tanifere dhe eterovajore : Aguliēe, Murriz. 38,250 Qeverisja Vendore Skrapar Anuluar ankandi
Loti i tretė: Sasia e bimėve medicinale, tanifere dhe eterovajore: Molle e eger. 75,000 Qeverisja Vendore Skrapar Anuluar ankandi
Vjelja dhe grumbullimi i bimėve mjeksore,tanifere e eterovajore dhe prodhimet e dyta pyjore qe ndodhen nė ekonomitė pyjore: Loti 1- Ēermenikė, Neshtė-Prevall 92,330 Qeverisja Vendore Librazhd Njoftuar fituesi
Vjelja dhe grumbullimi i bimėve mjeksore,tanifere e eterovajore dhe prodhimet e dyta pyjore qe ndodhen nė ekonomitė pyjore: Loti 2 - Klenjė 2, Prodan 102,930 Qeverisja Vendore Librazhd Ankand i shpallur
Vjelja dhe grumbullimi i bimėve mjeksore, tanifere e eterovajore dhe prodhimet e dyta pyjore qe ndodhen nė ekonomitė pyjore: Loti 3 - Dardhė-Xhyrė, Vehēan, Librazhd, Polis, E.K Mal Plak 125,650 Qeverisja Vendore Librazhd Ankand i shpallur
Vjelja dhe grumbullimi i bimėve mjeksore,tanifere e eterovajore dhe prodhimet e dyta pyjore qe ndodhen nė ekonomitė pyjore: Loti 4 - Polis, Boēe pishe 20,000 Qeverisja Vendore Librazhd Ankand i shpallur
Vjelja dhe grumbullimi i bimėve mjeksore,tanifere e eterovajore dhe prodhimet e dyta pyjore qe ndodhen nė ekonomitė pyjore: Loti 5 - Polis dhe Vehēan, (Degėza bushi) 20,000 Qeverisja Vendore Librazhd Njoftuar fituesi
Loti I Pare - Ekonomia pyjore: Sopot ; Luleshtrydhe (Gjethe) 10 kv, Mjeder (Gjethe) 60 kv, Dellinje e Zeze (Koker, Frut) 15 kv, Trendafil i Eger (Kokerr, Frut)10 kv. 23,000 Qeverisja Vendore Prrenjas Ankand i shpallur
Loti I Trete - Ekonomia pyjore: Lepushe; Luleshtrydhe (Gjethe) 3 Kv, Mjeder ( Gjethe) 46 Kv, Dellinje e Kuqe (Kokerr,Frut) 33 Kv, Trendafil i Eger (Kokerr,Frut) 10 Kv. 28,850 Qeverisja Vendore Prrenjas Ankand i shpallur
Loti I Katert - Ekonomia pyjore: Turje; Dellinje e Kuqe (Kokerr, Frut) 35 Kv, Dellinje e Zeze (Kokerr, Frut) 10 Kv, Trendafil i Eger(Kokerr,Frut) 10 Kv. 27,500 Qeverisja Vendore Prrenjas Ankand i shpallur
Loti i Peste - Ekonomia pyjore: Prrenjas; Luleshtrydhe (Gjethe) 2 Kv, Mjeder (Gjethe) 30 Kv, Hither (Gjethe) 19 Kv, Dellinje e Zeze (Kokerr,Frut) 5 Kv; Dellinje e Kuqe (Kokerr, Frut) 100 Kv,Trendafil i Eger(Kokerr,Frut) 45 Kv. 82,650 Qeverisja Vendore Prrenjas Ankand i shpallur
Loti i Shtate - E.Kullosore Malit Plak; Netull (Lulja) 15 Kv, Agulicja (Lulja) 10 Kv. 11,250 Qeverisja Vendore Prrenjas Ankand i shpallur
Vjelje, mbledhje, grumbullim dhe shitjen e bimėve mjekėsore eterovajore dhe tanifere natyrore 252,000 Qeverisja Vendore Korēė Anuluar ankandi
Shitje e prodhimeve tė tjera pyjore e jo pyjore - Loti I : Berishė-Bytyē 22,050 Qeverisja Vendore Tropojė Ankand i shpallur
Shitje e prodhimeve tė tjera pyjore e jo pyjore - Loti II: Lugina e Tropojės 119,740 Qeverisja Vendore Tropojė Ankand i shpallur
Shitje e prodhimeve tė tjera pyjore e jo pyjore - Loti III: Lugina e T'Planit 30,950 Qeverisja Vendore Tropojė Ankand i shpallur

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data