Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse

Nr. i autoriteteve shitės Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i ankandeve tė shpallur Vlera totale fillestare pėr ankandet e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i ankandeve tė shpallur me fitues Vlera totale fillestare pėr ankandet e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
50 95 464 200,206,481 205 95,284,596 93,555,080

Lista e ankandeve

Objekti i ankandit Vlera fillestare Lekė Autoritet Prokurues Statusi i Ankandit
Shitje e prodhimeve tė tjera pyjore e jo pyjore - Loti IV: Lugina e Kolgecaje 37,410 Qeverisja Vendore Tropojė Ankand i shpallur
Shitje e prodhimeve tė tjera pyjore e jo pyjore - Loti V: Lumi i Gashit 156,000 Qeverisja Vendore Tropojė Ankand i shpallur
Materiale Skrap tė dala nga pėrdorimi Qeverisja Vendore Rrogozhinė Njoftuar fituesi
Sherbim i linjes se rregullt Rrethqytetase Xhafzotaj-Durres-Xhafzotaj per transportin publik 18,400 Qeverisja Vendore Shijak Ankand i shpallur
Shitje Skrap 2,808,000 Qeverisja Vendore Tiranė Lidhur kontrata
Nxjerrja ne ankand e 31580 kg material per skrap 821,080 Qeverisja Vendore Lezhė Lidhur kontrata
Shitje hekur skrap i pėrftuar nga nxjerrja jashtė pėrdorimit tė makinerive dhe paisjeve. 320,640 Qeverisja Vendore Durrės Njoftuar fituesi
Dhenie prone pyjore me qera per veprimtari turistike, kampingje Qeverisja Vendore Klos Ankand i shpallur
Loti 1 - Shitje prodhimet e dyta pyjore; Ekonomia pyjore: Ep Malesia Peqin, Lloji i bimes: Dege te gjelbera xine pa lule per buqeta. 81,000 Qeverisja Vendore Peqin Anuluar ankandi
Loti 2 - Shitje prodhimet e dyta pyjore; Ekonomia pyjore: Ep Malesia Peqin, Lloji i bimes: Dege te gjelbera mersine pa lule per buqeta. 72,000 Qeverisja Vendore Peqin Anuluar ankandi
Marrje me qera ambiente per zyra administrate pėr Bashkinė Shijak 1,200,000 Qeverisja Vendore Shijak Njoftuar fituesi
Marrje me qera ambiente per vend roje te zyrave te Bashkise Shijak 120,000 Qeverisja Vendore Shijak Njoftuar fituesi
Shėrbim i kryerjes sė linjės rreth qytetėse tė transporti publik pėr territorin e Bashkisė Shijak 18,400 Qeverisja Vendore Shijak Njoftuar fituesi
Vjeljen e Grumbullim I Prodhime tė dyta Pyjore : Fruta Geshtenje: Loti II, Ekonomia Pyjore Lugina e Kirit, 1562.3 kv 319,959 Qeverisja Vendore Shkodėr Anuluar ankandi
Vjeljen e Grumbullim I Prodhime tė dyta Pyjore : Fruta Geshtenje: Loti IV, Ekonomia Pyjore Lugina e shalės ne sasi prej 400.2 kv 81,961 Qeverisja Vendore Shkodėr Anuluar ankandi
Vjeljen e Grumbullim I Prodhime tė dyta Pyjore : Bime MET , loti V, Ekonomitė Pyjore Rosek Rrjoll, Rosek Drisht, Lugina e Kirit, sherbele dhe trumze 400 kv 14,746 Qeverisja Vendore Shkodėr Anuluar ankandi
Vjeljen e Grumbullim I Prodhime tė dyta Pyjore : Loti VIII, Grumbullim Boēe Pishe, ekonomia Pyjore Prruemos Shėldi nė sasi prej 205 kv 16,794 Qeverisja Vendore Shkodėr Anuluar ankandi
Shitje skrap metalesh 104,850 Qeverisja Vendore Elbasan Ankand i shpallur
Loti 1: Shfrytezimi i parcelave 30 dhe 31 te Ekonomise Pyjore "Gjomolle", te djegura gjate Veres se vitit 2017. 271,000 Qeverisja Vendore Himarė Njoftuar fituesi
Loti 2 Shfrytezimi vjetor per dru zjarri te ekonomise pyjore per ngastrat 7/a dhe 73/a 1 “Mali i Pilurit-Ēikė ” dhe ngastra 24/a “Papadhi-ēipin 1,918,500 Qeverisja Vendore Himarė Njoftuar fituesi

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data