Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse

Nr. i autoriteteve shitės Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i ankandeve tė shpallur Vlera totale fillestare pėr ankandet e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i ankandeve tė shpallur me fitues Vlera totale fillestare pėr ankandet e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
50 101 479 201,755,266 217 97,638,939 96,249,983

Lista e ankandeve

Objekti i ankandit Vlera fillestare Lekė Autoritet Prokurues Statusi i Ankandit
Shitjen e mjeteve tė transporit nė procedurė ankandi publik, nė gjendje pune. 163,840 Qeverisja Vendore Shkodėr Anuluar ankandi
Pėr vjeljen e Grumbullim Prodhime tė dyta Pyjore e bimė MET i ndarė nė lote:Loti IX Ekonomia Pyjore Gomsiqe 342 kv 68,400 Qeverisja Vendore Vau i Dejės Rishpallje me njoftim fituesi
Hekur per Skrap 29,798 Qeverisja Vendore Krujė Njoftuar fituesi
Prodhime tė dyta - Loti I Boce pishe e bute 60,000 Qeverisja Vendore Rrogozhinė Njoftuar fituesi
Prodhime tė dyta - Loti III Mersine & dafine 28,000 Qeverisja Vendore Rrogozhinė Njoftuar fituesi
Prodhime tė dyta - Loti IV Bime mjeksore 13,050 Qeverisja Vendore Rrogozhinė Njoftuar fituesi
Loti II: Fillimi i procedurave per dhėnien me qira tė dhėnen me afat 5 (pese vjeēar) tė siperfaqen kullosore totale prej 0.26 ha,nga kėto nė numrat e Pasurisė nr.22,zk,1100,vol,faqe 179 me Ēertifikatė pronėsisie nr.444817, nė siperfaqe prej 0.06 ha ,si dhe nr. pasurie 30,zk,1100,vol,faqe 179 me Ēertifikatė pronėsie nr.444818 nė siperfaqe prej 0.2 ha me objekt: Pėr qėllime pushimi,argėtimi” . 23,600 Qeverisja Vendore Vau i Dejės Njoftuar fituesi
Vjelje grumbullim i degezave te xines ne territorin e Bashkise Fier .
Vjelje grumbullim i degezave te xines ne territorin e Bashkise Fier” me sasi te degezave te xines 1100 kv (te pasqyruara ne tabele) dhe me vlere fillestare ankandi 110 000 leke (njeqind e dhjete mije).
Vendi i zhvillimit te ankandit: Salla e Mbledhjeve; Kati i II-te; Bashkia Fier;
110,000 Qeverisja Vendore Fier Lidhur kontrata
Vjelje grumbullim i boceve te pishes mesdhetare ne territorin e Bashkise Fier .
Pėrshkrim i shkurtėr i objektit te shitjes: Vjelje grumbullim i boceve te pishes mesdhetare ne territorin e Bashkise Fier” me sasi te boceve te pishes mesdhetare 1211.4257 kv (te pasqyruara ne tabele) dhe me vlere fillestare ankandi 242 285, 14 leke (dyqind e dyzete e dy mije e dyqind e tetedhjete e pese presje katermbedhjete).
242,285 Qeverisja Vendore Fier Lidhur kontrata
Dhėnien me qira tė fondit pyjor me sipėrfaqe prej 2.13 ha nė pronėsi tė Bashkisė Korēė pėr veprimtari turistike dhe mjedise sportive (Pista e Skive Dardhė). 159,750 Qeverisja Vendore Korēė Ankand i shpallur
Prodhime tė dyta - Loti II Xine 15,000 Qeverisja Vendore Rrogozhinė Ankand i shpallur
Prodhime tė dyta - Loti IV Mersine 5,000 Qeverisja Vendore Rrogozhinė Ankand i shpallur
Pėr vjeljen e Grumbullim Prodhime tė dyta Pyjore e bimė MET i ndarė nė lote:Loti I,Ekonomia Pyjore Shllak 1 nė sasi 415 kv ; 207,500 Qeverisja Vendore Vau i Dejės Ankand i rishpallur
Pėr vjeljen e Grumbullim Prodhime tė dyta Pyjore e bimė MET i ndarė nė lote:Loti II,Ekonomia Pyjore Rosek Drisht nė sasi prej 94 kv.; 47,000 Qeverisja Vendore Vau i Dejės Ankand i rishpallur
Pėr vjeljen e Grumbullim Prodhime tė dyta Pyjore e bimė MET i ndarė nė lote:Loti III,Ekonomia Pyjore Pyjore Shllak 2 nė sasi prej 830 kv, 415,000 Qeverisja Vendore Vau i Dejės Ankand i rishpallur
Pėr vjeljen e Grumbullim Prodhime tė dyta Pyjore e bimė MET i ndarė nė lote:Loti VI Ekonomite Pyjore Karme,Gomsiqe,Vig ,Gjadėr Mnele nė Trumzė nė sasi prej 220 kv, 27,930 Qeverisja Vendore Vau i Dejės Ankand i rishpallur
Pėr vjeljen e Grumbullim Prodhime tė dyta Pyjore e bimė MET i ndarė nė lote:Loti VII, Nxjerrje rrėnjė shqope, ekonomia pyjore Vig nė sasi prej 447 kv;- Grumbullim Boēe Pishe, 44,700 Qeverisja Vendore Vau i Dejės Ankand i rishpallur
Pėr vjeljen e Grumbullim Prodhime tė dyta Pyjore e bimė MET i ndarė nė lote:Loti VIII, ekonomia Pyjore Gjadėr Mnelė nė sasi prej 2921 kv , 584,200 Qeverisja Vendore Vau i Dejės Ankand i rishpallur
Pėr vjeljen e Grumbullim Prodhime tė dyta Pyjore e bimė MET i ndarė nė lote:Loti X ekonomia Poyjore Dajē Velipoje 215 kv. 43,000 Qeverisja Vendore Vau i Dejės Ankand i rishpallur
Pėr vjeljen e Grumbullim Prodhime tė dyta Pyjore e bimė MET i ndarė nė lote:Loti IV,Ekonomia Pyjore Temal nė sasi prej 120 kv :--Bimė MET , 60,000 Qeverisja Vendore Vau i Dejės Ankand i rishpallur

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data