Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse

Nr. i autoriteteve shitės Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i ankandeve tė shpallur Vlera totale fillestare pėr ankandet e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i ankandeve tė shpallur me fitues Vlera totale fillestare pėr ankandet e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
50 96 466 200,418,419 206 95,308,196 93,647,080

Lista e ankandeve

Objekti i ankandit Vlera fillestare Lekė Autoritet Prokurues Statusi i Ankandit
1 60,000 Qeverisja Vendore Vau i Dejės Anuluar ankandi
Loti 2: Per vjeljen, grumbullimin dhe shitjen e bimeve mjeksore, tanifere e eterovajore natyrore. 19,650 Qeverisja Vendore Prrenjas Njoftuar fituesi
Loti 4: Per vjeljen, grumbullimin dhe shitjen e bimeve mjeksore, tanifere e eterovajore natyrore. 27,500 Qeverisja Vendore Prrenjas Njoftuar fituesi
Loti 5: Per vjeljen, grumbullimin dhe shitjen e bimeve mjeksore, tanifere e eterovajore natyrore. 82,650 Qeverisja Vendore Prrenjas Njoftuar fituesi
Loti 6: Per vjeljen, grumbullimin dhe shitjen e bimeve mjeksore, tanifere e eterovajore natyrore. 9,650 Qeverisja Vendore Prrenjas Njoftuar fituesi
Loti 7: Per vjeljen, grumbullimin dhe shitjen e bimeve mjeksore, tanifere e eterovajore natyrore. 11,250 Qeverisja Vendore Prrenjas Njoftuar fituesi
Dhenie prone pyjore me qera per veprimtari turistike. 385,000 Qeverisja Vendore Klos Njoftuar fituesi
Marje me Qira ambjenteve per administraten e Bashkise Shijak. 150,000 Qeverisja Vendore Shijak Ankand i shpallur
Sherbim i linjes se rregullt Rrethqytetase Kėnetė – Shijak - Kėnetė per transportin publik , sipas ligjit 8308 dt 18.03.1998 i ndryshuar , dhe grafikut tė pėrcaktuar. 18,400 Qeverisja Vendore Shijak Ankand i shpallur
Loti 1: Dhėnie nė pėrdorim tė sipėrfaqes pyjore/kullosore. 8,118 Qeverisja Vendore Kolonjė Njoftuar fituesi
Loti 2: Dhėnie nė pėrdorim tė sipėrfaqes pyjore/kullosore. 70,750 Qeverisja Vendore Kolonjė Njoftuar fituesi
Loti 3: Dhėnie nė pėrdorim tė sipėrfaqes pyjore/kullosore. 61,242 Qeverisja Vendore Kolonjė Njoftuar fituesi
Dhėnie nė pėrdorim tė sipėrfaqes pyjore/kullosore. 25,000 Qeverisja Vendore Kolonjė Njoftuar fituesi
Aktive jashtė pėrdorimi, tė konvertuara pėr skrap nė sasinė prej 4970 (Kater mije e nenteqind e shtatedhjete) kg . 109,439 Qeverisja Vendore Klos Ankand i shpallur
Lot 1: Pėr vjeljen dhe grumbullimin e bimėve mjeksore,tanifere e eterovajore dhe prodhimet e dyta pyjore.
108,480 Qeverisja Vendore Librazhd Ankand i shpallur
Lot 2: Pėr vjeljen dhe grumbullimin e bimėve mjeksore,tanifere e eterovajore dhe prodhimet e dyta pyjore.
100,100 Qeverisja Vendore Librazhd Ankand i shpallur
Lot 3: Pėr vjeljen dhe grumbullimin e bimėve mjeksore,tanifere e eterovajore dhe prodhimet e dyta pyjore.
114,050 Qeverisja Vendore Librazhd Ankand i shpallur
Lot 4: Pėr vjeljen dhe grumbullimin e bimėve mjeksore,tanifere e eterovajore dhe prodhimet e dyta pyjore.
22,000 Qeverisja Vendore Librazhd Ankand i shpallur
Dhėnie nė pėrdorim tė sipėrfaqes sė fondit pyjor/kullosor. 47,650 Qeverisja Vendore Prrenjas Lidhur kontrata
Dhėnie me qera tė tokės Pyjore me Parcela Nr. 31/a nė zonen kadastrale 3227 me nr.pasurie 22”. 590,400 Qeverisja Vendore Kuēovė Lidhur kontrata

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data