Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse

Nr. i autoriteteve shitės Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i ankandeve tė shpallur Vlera totale fillestare pėr ankandet e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i ankandeve tė shpallur me fitues Vlera totale fillestare pėr ankandet e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
50 101 479 201,755,266 217 97,638,939 96,249,983

Lista e ankandeve

Objekti i ankandit Vlera fillestare Lekė Autoritet Prokurues Statusi i Ankandit
Loti 5: Per vjeljen, grumbullimin dhe shitjen e bimeve mjeksore, tanifere e eterovajore natyrore. 82,650 Qeverisja Vendore Prrenjas Njoftuar fituesi
Loti 6: Per vjeljen, grumbullimin dhe shitjen e bimeve mjeksore, tanifere e eterovajore natyrore. 9,650 Qeverisja Vendore Prrenjas Njoftuar fituesi
Loti 7: Per vjeljen, grumbullimin dhe shitjen e bimeve mjeksore, tanifere e eterovajore natyrore. 11,250 Qeverisja Vendore Prrenjas Njoftuar fituesi
Dhenie prone pyjore me qera per veprimtari turistike. 385,000 Qeverisja Vendore Klos Njoftuar fituesi
Marje me Qira ambjenteve per administraten e Bashkise Shijak. 150,000 Qeverisja Vendore Shijak Ankand i shpallur
Sherbim i linjes se rregullt Rrethqytetase Kėnetė – Shijak - Kėnetė per transportin publik , sipas ligjit 8308 dt 18.03.1998 i ndryshuar , dhe grafikut tė pėrcaktuar. 18,400 Qeverisja Vendore Shijak Ankand i shpallur
Aktive jashtė pėrdorimi, tė konvertuara pėr skrap nė sasinė prej 4970 (Kater mije e nenteqind e shtatedhjete) kg . 109,439 Qeverisja Vendore Klos Ankand i shpallur
Lot 1: Pėr vjeljen dhe grumbullimin e bimėve mjeksore,tanifere e eterovajore dhe prodhimet e dyta pyjore.
108,480 Qeverisja Vendore Librazhd Ankand i shpallur
Lot 2: Pėr vjeljen dhe grumbullimin e bimėve mjeksore,tanifere e eterovajore dhe prodhimet e dyta pyjore.
100,100 Qeverisja Vendore Librazhd Ankand i shpallur
Lot 3: Pėr vjeljen dhe grumbullimin e bimėve mjeksore,tanifere e eterovajore dhe prodhimet e dyta pyjore.
114,050 Qeverisja Vendore Librazhd Ankand i shpallur
Lot 4: Pėr vjeljen dhe grumbullimin e bimėve mjeksore,tanifere e eterovajore dhe prodhimet e dyta pyjore.
22,000 Qeverisja Vendore Librazhd Ankand i shpallur
Dhėnie nė pėrdorim tė sipėrfaqes sė fondit pyjor/kullosor. 47,650 Qeverisja Vendore Prrenjas Lidhur kontrata
Dhėnie me qera tė tokės Pyjore me Parcela Nr. 31/a nė zonen kadastrale 3227 me nr.pasurie 22”. 590,400 Qeverisja Vendore Kuēovė Lidhur kontrata
Dhėnie me qera tė tokės Pyjore me Parcela Nr. 35/ e nė zonen kadastrale 3561 me nr.pasurie 1284/1”. 858,800 Qeverisja Vendore Kuēovė Lidhur kontrata
Material drusor. 425,500 Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe Anuluar ankandi
Loti 1 :Vjelja dhe grumbullimi i bimeve MTE – Ek. Pyjore Arren 164,700 Qeverisja Vendore Kukės Ankand i shpallur
Loti 2 :Vjelja dhe grumbullimi i bimeve MTE – Ek. Pyjore Bicaj-Kolosjan 218,100 Qeverisja Vendore Kukės Ankand i shpallur
Loti 3 :Vjelja dhe grumbullimi i bimeve MTE – Ek. Pyjore Bushtrice 45,485 Qeverisja Vendore Kukės Ankand i shpallur
Loti 4 :Vjelja dhe grumbullimi i bimeve MTE – Ek. Pyjore Surroj 52,500 Qeverisja Vendore Kukės Ankand i shpallur
Loti 5 :Vjelja dhe grumbullimi i bimeve MTE – Ek .Pyjore Leproj 113,810 Qeverisja Vendore Kukės Ankand i shpallur

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data