Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse

Nr. i autoriteteve shitės Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i ankandeve tė shpallur Vlera totale fillestare pėr ankandet e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i ankandeve tė shpallur me fitues Vlera totale fillestare pėr ankandet e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
47 84 407 186,044,449 170 85,156,730 85,681,606

Lista e ankandeve

Objekti i ankandit Vlera fillestare Lekė Autoritet Prokurues Statusi i Ankandit
Loti 2- Dhėnie toke me qera me afat tė gjatė.
Vlera fillestar 6000 leke/ha.
Qeverisja Vendore Belsh Ankand i shpallur
LOTI 1 - Prodhime tė dyta ( Gjethe Dafine, dege mersine ,dege xine) 125,000 Qeverisja Vendore Rrogozhinė Njoftuar fituesi
LOTI 2 - Prodhime tė dyta ( Gjethe Dafine, dege mersine ,dege xine) 40,000 Qeverisja Vendore Rrogozhinė Njoftuar fituesi
Vjelje dhe grumbullim i prodhimeve tė dyta eterovajore si Timus Capitatus (Thundra), Rigon, sherebel, Murrize dhe Trumėz 140,840 Qeverisja Vendore Selenicė Njoftuar fituesi
Vjelje, mbledhje, grumbullim dhe shitjen e bimėve mjekėsore eterovajore dhe tanifere natyrore 246,150 Qeverisja Vendore Korēė Njoftuar fituesi
Shitje tė matrialit drusor Pishe Messdhetare e rrezuar ,thyer dhe e thate me prerje sanitare: - Lende punimi fi deri 22 cm Sasia 80 m3;
- Dru zjarri 775 m3
293,000 Qeverisja Vendore Rrogozhinė Njoftuar fituesi
Shitje e fondit te bimeve mjekesore, tanifere e eterovajore natyrore dhe prodhimet e dyta pyjore; Loti 1 - EKONOMIA PYJORE: Paper-Sollak, Zaranike, Shmil, Lunxhe, Labinot, Zalli Korres, Kush-1,Kush-2. 77,340 Qeverisja Vendore Elbasan Ankand i shpallur
Shitje e fondit te bimeve mjekesore, tanifere e eterovajore natyrore dhe prodhimet e dyta pyjore; Loti 2 - EKONOMIA PYJORE: Shpat-1, Shpat-2, Gjinar-Zavaline, Polis Vasjan, Shpat-Shtermen, Gostime-Koprik, Fushkuqe-Zavaline. 211,470 Qeverisja Vendore Elbasan Ankand i shpallur
Loti 1 - Shitje prodhimet e dyta pyjore; Ekonomia pyjore: Ep Malesia Peqin, Ngastra: 28, 32/a, 34, 35, 37, 39; 41, 67, 69, 7/a, 7/b; Lloji i bimes: Dege te gjelbera xine pa lule per buqeta. 81,000 Qeverisja Vendore Peqin Lidhur kontrata
Shitje per Skrap: Mjete te dala jashte perdorimit 4,199,990 Qeverisja Vendore Berat Anuluar ankandi
Vjelje dhe grumbullim i degėzave tė mares 105,000 Qeverisja Vendore Mallakastėr Anuluar ankandi
Vjelje dhe grumbullim i degėzave tė cėrmėndellit 49,000 Qeverisja Vendore Mallakastėr Ankand i shpallur
Vjelje e Grumbullimi Frutave tė Gėshtenjės: Loti II, Ekonomia Pyjore Lugina e Kirit 1562.3 kv 255,967 Qeverisja Vendore Shkodėr Ankand i shpallur
Vjelje e Grumbullimi Frutave tė Gėshtenjės: Loti IV,Ekonomia Pyjore Lugina e shalės ne sasi prej 400.2 kv 65,569 Qeverisja Vendore Shkodėr Ankand i shpallur
Vjelje e grumbullim i bimeve MET, loti V, Ekonomitė Pyjore Rosek Rrjoll, Rosek Drisht, Lugina e Kirit, sherbele dhe trumze 400 kv 11,797 Qeverisja Vendore Shkodėr Ankand i shpallur
Grumbullim Boēe Pishe, loti VIII, ekonomia Pyjore: Prruemos Shėldi nė sasi prej 205 kv 13,441 Qeverisja Vendore Shkodėr Ankand i shpallur
Vjelje e Grumbullim i Frutave tė Gėshtenjės: Loti I, Ekonomia Pyjore: Shllak 1 ne sasi 435 kv 217,500 Qeverisja Vendore Vau i Dejės Ankand i shpallur
Vjelje e Grumbullim i Frutave tė Gėshtenjės: Loti II, Ekonomia Pyjore: Rosek Drisht nė sasi prej 94 kv 47,000 Qeverisja Vendore Vau i Dejės Ankand i shpallur
Vjelje e Grumbullim i Frutave tė Gėshtenjės: Loti III, Ekonomia Pyjore: Shllak 2 ne sasi prej 813 kv 406,500 Qeverisja Vendore Vau i Dejės Ankand i shpallur
Vjelje e Grumbullim i Frutave tė Gėshtenjės: Loti IV, Ekonomia Pyjore Temal nė sasi prej 115 kv 57,000 Qeverisja Vendore Vau i Dejės Ankand i shpallur

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data