Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse

Nr. i autoriteteve shitės Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i ankandeve tė shpallur Vlera totale fillestare pėr ankandet e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i ankandeve tė shpallur me fitues Vlera totale fillestare pėr ankandet e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
51 109 506 204,820,379 228 98,928,676 97,579,641

Lista e ankandeve

Objekti i ankandit Vlera fillestare Lekė Autoritet Prokurues Statusi i Ankandit
Dhėnie me qera tė tokės Pyjore me Parcela Nr. 35/ e nė zonen kadastrale 3561 me nr.pasurie 1284/1”. 858,800 Qeverisja Vendore Kuēovė Lidhur kontrata
Material drusor. 425,500 Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe Anuluar ankandi
Loti 1 :Vjelja dhe grumbullimi i bimeve MTE – Ek. Pyjore Arren 164,700 Qeverisja Vendore Kukės Ankand i shpallur
Loti 2 :Vjelja dhe grumbullimi i bimeve MTE – Ek. Pyjore Bicaj-Kolosjan 218,100 Qeverisja Vendore Kukės Ankand i shpallur
Loti 3 :Vjelja dhe grumbullimi i bimeve MTE – Ek. Pyjore Bushtrice 45,485 Qeverisja Vendore Kukės Ankand i shpallur
Loti 4 :Vjelja dhe grumbullimi i bimeve MTE – Ek. Pyjore Surroj 52,500 Qeverisja Vendore Kukės Ankand i shpallur
Loti 5 :Vjelja dhe grumbullimi i bimeve MTE – Ek .Pyjore Leproj 113,810 Qeverisja Vendore Kukės Ankand i shpallur
Loti 6 :Vjelja dhe grumbullimi i bimeve MTE – Ek. Pyjore Mamez-Kalimash 200,550 Qeverisja Vendore Kukės Ankand i shpallur
Loti 7 :Vjelja dhe grumbullimi i bimeve MTE – Ek. Pyjore Terthore e Lumes. 161,250 Qeverisja Vendore Kukės Ankand i shpallur
Loti 1: Per vjeljen, grumbullimin dhe shitjen e bimeve mjeksore, tanifere e eterovajore natyrore. 23,000 Qeverisja Vendore Prrenjas Ankand i shpallur
Loti 3: Per vjeljen, grumbullimin dhe shitjen e bimeve mjeksore, tanifere e eterovajore natyrore. 28,850 Qeverisja Vendore Prrenjas Ankand i shpallur
Loti II - Pėr dhėnie nė pėrdorim tė sipėrfaqes pyjore/kullosore. 10,000 Qeverisja Vendore Librazhd Njoftuar fituesi
Loti IV - Pėr dhėnie nė pėrdorim tė sipėrfaqes pyjore/kullosore. 5,000 Qeverisja Vendore Librazhd Njoftuar fituesi
Loti VII - Pėr dhėnie nė pėrdorim tė sipėrfaqes pyjore/kullosore. 28,400 Qeverisja Vendore Librazhd Njoftuar fituesi
Dhėnie nė pėrdorim tė sipėrfaqes pyjore/kullosore. 60,000 Qeverisja Vendore Kolonjė Ankand i shpallur
Shitje material drusor nė kėmbė, pėr sasinė totale prej 3,275 (tremijė e dyqind e shtatėdhjetė e pesė) m3. 2,567,980 Qeverisja Vendore Elbasan Lidhur kontrata
Shitje me ankand publik te mjeteve motorike te kategorizuara per skrap “HMS 1&2” ne nr.ref 1A/2019. 471,204 Qeverisja Vendore Gjirokastėr Rishpallje e anuluar
Shitje pėr skrap tė automjeteve, te cilat kane dale jashte perdorimit. Sasia e skrapit 26100 kg. 981,775 Qeverisja Vendore Vorė Njoftuar fituesi
Loti I - Pėr dhėnie nė pėrdorim tė sipėrfaqes pyjore/kullosore. 8,000 Qeverisja Vendore Librazhd Ankand i shpallur
Loti III - Pėr dhėnie nė pėrdorim tė sipėrfaqes pyjore/kullosore. 75,000 Qeverisja Vendore Librazhd Ankand i shpallur

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data