Open Procurement Albania

Shitje tė prodhimeve tė dyta (bimė medicinale dhe eterovajore), tė llojit Kucka“ e ndarė nė lote: Loti i I pėr ekonominė pyjore “Krrabė - Gurrė”, sasi prej 700 kv, pėrkatėsisht ngastrat pyjore nr.24/a, 38/a

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
Objekti i ankandit Shitje tė prodhimeve tė dyta (bimė medicinale dhe eterovajore), tė llojit Kucka“ e ndarė nė lote: Loti i I pėr ekonominė pyjore “Krrabė - Gurrė”, sasi prej 700 kv, pėrkatėsisht ngastrat pyjore nr.24/a, 38/a.
Fitues eshte shpallur : Lorenzo Tirana shpk i cili ka ofruar pėr te 2 lotet 100100 (njėqind mijė e njėqind) lekė pa Tvsh nė total. Vlera totale e kontratės: 120120 Leke me TVSH
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė 70,000
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Lidhur kontrata
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 27-02-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 20-03-2017
Data e mbajtjes sė ankandit 20-03-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues LORENZO-TIRANA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • J61811035T
 • LORENZO-TIRANA
 • Vlera fituese Lekė
  Data e shpalljes sė fituesit 21-03-2017
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Agjencia e Parqeve dhe Rekreacionit
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit NR.8 - DT.27-02-2017
  Shpallja e Fituesit NR.12 - DT.27-03-2017
  Lidhja e Kontratės NR.15 - DT.18-04-2017

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data