Open Procurement Albania

Shitje tė prodhimeve tė dyta (bimė medicinale dhe eterovajore), tė llojit Kucka“ e ndarė nė lote: Loti i II pėr ekonominė pyjore “Rovė - Lunxhė” sasi prej 300 kv, ngastrat pyjore 82/a

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
Objekti i ankandit Shitje tė prodhimeve tė dyta (bimė medicinale dhe eterovajore), tė llojit Kucka“ e ndarė nė lote: Loti i II pėr ekonominė pyjore “Rovė - Lunxhė” sasi prej 300 kv, ngastrat pyjore 82/a
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė 30,000
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Ankand i shpallur
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 27-02-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 20-03-2017
Data e mbajtjes sė ankandit 20-03-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Lekė
  Data e shpalljes sė fituesit
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Agjencia e Parqeve dhe Rekreacionit
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit NR.8 - DT.27-02-2017
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data