Open Procurement Albania

Shitja e boēeve te Pishave meshdhetare per sasinė prej 1780.99 kv (Pishe e bute dhe Pishe e detit) qe do te vilen dhe grumbullohen ne territorin e fondit pyjor te Bashkise Elbasan.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Elbasan
Objekti i ankandit Shitja e boēeve te Pishave meshdhetare per sasinė prej 1780.99 kv (Pishe e bute dhe Pishe e detit) qe do te vilen dhe grumbullohen ne territorin e fondit pyjor te Bashkise Elbasan.
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė 356,198
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Anuluar ankandi
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 06-03-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 24-03-2017
Data e mbajtjes sė ankandit 24-03-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Lekė
  Data e shpalljes sė fituesit
  Arsyeja e Anulimit Anullohet pėr arsye tė mungesės sė konkurencės (nuk ėshtė paraqitur asnjė ofertė brenda afatit kohor)
  Vendi i ankandit Bashkia Elbasan
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit NR.9 - DT.6-03-2017
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit NR.14 - DT.10-04-2017

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data