Open Procurement Albania

Shitje makineri dhe pajisje mekanike

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Shijak
Objekti i ankandit Shitje makineri dhe pajisje mekanike
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė 628,760
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Anuluar ankandi
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 13-03-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 23-03-2017
Data e mbajtjes sė ankandit 23-03-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Lekė
  Data e shpalljes sė fituesit
  Arsyeja e Anulimit Anullohet per arsye te rishikimit, saktesimit, plotesimit te kerkesave per kualifikim ne dokumentat standarte te ankandit.
  Vendi i ankandit Bashkia Shijak
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit NR.10 - DT.13-03-2017
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit NR.12 - DT.27-03-2017

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data