Open Procurement Albania

Vjelja dhe grumbullimi i bimėve mjeksore,tanifere e eterovajore dhe prodhimet e dyta pyjore qe ndodhen nė ekonomitė pyjore: Loti 5 - Polis dhe Vehēan, (Degėza bushi)

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Librazhd
Objekti i ankandit Vjelja dhe grumbullimi i bimėve mjeksore,tanifere e eterovajore dhe prodhimet e dyta pyjore qe ndodhen nė ekonomitė pyjore: Loti 5 - Polis dhe Vehēan, (Degėza bushi)
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė 20,000
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Njoftuar fituesi
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 03-04-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 23-04-2017
Data e mbajtjes sė ankandit 23-04-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues FIORI - CULTURA ĒULLHAJ SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • K33308203M
 • FIORI CULTURA CULLHAJ
 • Vlera fituese Lekė 20,000
  Data e shpalljes sė fituesit
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Librazhd
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit NR.13 - DT.03-04-2017
  Shpallja e Fituesit NR.18 - DT.08-05-2017
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data