Open Procurement Albania

Dhėnie nė pėrdorim te fondit pyjor ne ekonomine pyjore nr.34/a, Povel, Mallakaster

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Mallakastėr
Objekti i ankandit Dhėnie nė pėrdorim te fondit pyjor ne ekonomine pyjore nr.34/a, Povel, Mallakaster. Nepermjet ketij ankandi synohet dhenia ne perdorim e nje siperfaqeje prej 0.345 ha, per nje afat 10 vjeēar, me qellim stimulimin e punesimit dhe krijimin e ambienteve shlodhese.
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė 4,080,000
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Anuluar ankandi
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 10-04-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 03-05-2017
Data e mbajtjes sė ankandit 03-05-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Lekė
  Data e shpalljes sė fituesit
  Arsyeja e Anulimit Arsyet e anulimit : Nuk eshte paraqitur asnje oferte prane Bashkisė Mallakaster per objektin e ankandit
  Vendi i ankandit Bashkia Mallakaster
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit NR.14 - DT.10-04-2017
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit NR.19 - DT.15-05-2017

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data