Open Procurement Albania

Shitje e fondit te bimeve mjekesore, tanifere e eterovajore natyrore dhe prodhimeve te dyta pyjore

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Gramsh
Objekti i ankandit Shitje e fondit te bimeve mjekesore, tanifere e eterovajore natyrore dhe prodhimeve te dyta pyjore
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė 391,960
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Lidhur kontrata
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 18-04-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 08-05-2017
Data e mbajtjes sė ankandit 08-05-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues Kanuēe Rrodhe
Operator Ekonomik Kontraktues
 • K86309801C
 • Kanuēe Rrodhe
 • Vlera fituese Lekė 392,440
  Data e shpalljes sė fituesit 08-05-2017
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Gramsh
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit NR.15 - DT.18-04-2017
  Shpallja e Fituesit NR.20 - DT.22-05-2017
  Lidhja e Kontratės NR.27 - DT.10-07-2017

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data