Open Procurement Albania

Vjelje, grumbullim dhe shitje e bimeve mjeksore, tanifere e eterovajore natyrore, Loti Dyte - Stravaj

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Prrenjas
Objekti i ankandit Vjelje, grumbullim dhe shitje e bimeve mjeksore, tanifere e eterovajore natyrore, Loti Dyte - Stravaj
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė 19,650
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Rishpallje me lidhje kontrate
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 27-06-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 17-07-2017
Data e mbajtjes sė ankandit 17-07-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues Agro-MAP-Consulting SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • L42014011M
 • Agro-MAP-Consulting
 • Vlera fituese Lekė 19,650
  Data e shpalljes sė fituesit
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Prrenjas
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit NR.25 - DT.27-06-2017
  Shpallja e Fituesit NR.30 - DT.31-07-2017
  Lidhja e Kontratės NR.32 - DT.14-08-2017

  Vjelje, Grumbullim dhe shitje e bimeve mjeksore, tanifere e eterovajore natyrore, Loti 2 - Ekonomia pyjore: Stravaj

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Prrenjas
  Objekti i ankandit Vjelje, Grumbullim dhe shitje e bimeve mjeksore, tanifere e eterovajore natyrore, Loti 2 - Ekonomia pyjore: Stravaj, Luleshtrydhe (Gjethe) 3 kv, Mjeder (Gjethe) 60 kv, Hither (Gjethe) 14 kv, Lajthi (Gjethe) 4 kv, Dellinje e Zeze (Kokerr,Frut) 5 kv, Trndafil i Eger (Kokerr,Frut) 10 kv.
  Nr. Reference
  Vlera fillestare Lekė 19,650
  Lloji i Procedurės Procedure e hapur
  Statusi i Ankandit Anuluar ankandi
  Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 29-05-2017
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 19-06-2017
  Data e mbajtjes sė ankandit 19-06-2017
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Lekė
  Data e shpalljes sė fituesit
  Arsyeja e Anulimit Anullohet pasi nuk mori pjese asnje ofertues ne kete ankand.
  Vendi i ankandit Bashkia Prrenjas
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Notice: Undefined index: korrigjime in /home/openprocurement/application/views/scripts/auction/view.phtml on line 225
  Njoftimi i Tenderit NR.21 - DT.29-05-2017
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit NR.25 - DT.27-06-2017

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data