Open Procurement Albania

Loti VII - Nxjerrje rrenje Shqope; Ekonomia pyjore Rosek Drisht ne sasi prej 209 kv

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Shkodėr
Objekti i ankandit Vjelja dhe Grumbullimi i Frutave tė Gėshtenjės, Vjelja dhe Grumbullimi i bimeve MET, Vjelja dhe Grumbullimi i bohce te Pishes dhe nxjerrjen e rrenjeve te Shqopes: Loti VII - Nxjerrje rrenje Shqope; Ekonomia pyjore Rosek Drisht ne sasi prej 209 kv, nga dt.01 tetor 2017- dt.30.03.2018.
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė 20,900
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Rishpallje me lidhje kontrate
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 17-07-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 07-08-2017
Data e mbajtjes sė ankandit 07-08-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues LORENZO-TIRANA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • J61811035T
 • LORENZO-TIRANA
 • Vlera fituese Lekė 22,990
  Data e shpalljes sė fituesit 10-08-2017
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Shkodėr
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit NR.28 - DT.17-07-2017
  Shpallja e Fituesit NR.34 - DT.28-08-2017
  Lidhja e Kontratės NR.38 - DT.25-09-2017

  Loti VII - Nxjerrje rrenje Shqope; Ekonomia pyjore Rosek Drisht ne sasi prej 209 kv

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Shkodėr
  Objekti i ankandit Vjelja dhe Grumbullimi i Frutave tė Gėshtenjės, Vjelja dhe Grumbullimi i bimeve MET, Vjelja dhe Grumbullimi i bohce te Pishes dhe nxjerrjen e rrenjeve te Shqopes: Loti VII - Nxjerrje rrenje Shqope; Ekonomia pyjore Rosek Drisht ne sasi prej 209 kv
  Nr. Reference
  Vlera fillestare Lekė 20,900
  Lloji i Procedurės Procedure e hapur
  Statusi i Ankandit Anuluar ankandi
  Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 05-06-2017
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 26-06-2017
  Data e mbajtjes sė ankandit 26-06-2017
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Lekė
  Data e shpalljes sė fituesit
  Arsyeja e Anulimit Arsyeja e Anulimit: Mungesa e konkurrencės, nuk mori pjese asnjė kandidat/ofertues
  Vendi i ankandit Bashkia Shkodėr
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit NR.22 - DT.05-06-2017
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit NR.28 - DT.17-07-2017

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data