Open Procurement Albania

Loti VIII - Grumbullim Boēe Pishe; Ekonomia Pyjore Prruemos Sheldi ne sasi prej 205 kv.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Shkodėr
Objekti i ankandit Vjelja dhe Grumbullimi i Frutave tė Gėshtenjės, Vjelja dhe Grumbullimi i bimeve MET, Vjelja dhe Grumbullimi i bohce te Pishes dhe nxjerrjen e rrenjeve te Shqopes: Loti VIII - Grumbullim Boēe Pishe, ekonomia Pyjore Prruemos Sheldi ne sasi prej 205 kv.
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė 41,000
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Ankand i shpallur
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 05-06-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 26-06-2017
Data e mbajtjes sė ankandit 26-06-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Lekė
  Data e shpalljes sė fituesit
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Shkodėr
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit NR.22 - DT.05-06-2017
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data