Open Procurement Albania

Shitja e siperfaqeve dhe prodhimtarive te bimeve mjekesore e tanifere ( sherbele 1500 ha, trumez 265 ha , lisen 914 ha, te tjera 241 ha)

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Lezhė
Objekti i ankandit Shitja e siperfaqeve dhe prodhimtarive te bimeve mjekesore e tanifere te miratuar nga Ministria e Mjedisit ( sherbele 1500 ha, trumez 265 ha , lisen 914 ha te tjera 241 ha)
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė 58,450
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Lidhur kontrata
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 12-06-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 03-07-2017
Data e mbajtjes sė ankandit 03-07-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues Dila Ēupi & NIKOLL UJKAJ
Operator Ekonomik Kontraktues
 • L17931501Q-K67720506W
 • Dila Ēupi & NIKOLL UJKAJ
 • Vlera fituese Lekė 59,619
  Data e shpalljes sė fituesit 04-07-2017
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Lezhė
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit NR.23 - DT.12-06-2017
  Shpallja e Fituesit NR.28 - DT.17-07-2017
  Lidhja e Kontratės NR.29 - DT.24-07-2017

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data